Výzva k programu COVID – Nájemné

Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejňuje Výzvu k programu COVID – Nájemné. Zájemci o tuto podporu se nyní mohou s Výzvou podrobně seznámit a vše potřebné připravit. Žádosti bude možné podávat od 26. června 2020, 9:00 hodin, a to elektronicky přes informační systém dostupný na webu www.mpo.cz.

Na Maltu od července 2x týdně a bez jakýchkoli omezení

Od 1. července 2020 dochází k obnovení provozu mezinárodního letiště na Maltě, které se otevře pro všechny komerční lety. Zároveň od 4. července 2020 obnovuje Airmalta své přímé spojení z Prahy. Nový harmonogram počítá s dvěma lety týdně, vždy v úterý a v sobotu v odpoledních hodinách.

 

 • 24.6.2020
 • Martina Košlíková

MMR: Nejdůležitější informace k Lex Voucher pro klienty CK

Zrušili vám dovolenou kvůli coronaviru? Koupili jste si zájezd u české cestovní kanceláře a bojíte se vycestovat? MMR připravilo nejdůležitější informace k Lex Voucher.

 • 23.6.2020
 • Martina Košlíková

Stanovisko: Antivirus C

Stanovisko ve věci Antivirus C - vládní návrh zákona o prominutí pojistného na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti placeného některými zaměstnavateli, naleznete ve své členské kartě.

 • 23.6.2020
 • Martina Košlíková

Právní stanovisko: Povinnosti cestovní kanceláře při výskytu COVID během zájezdu?

Nové právní stanovisko na téma: Povinnosti cestovní kanceláře při výskytu COVID během zájezdu k dispozici!

Cestovní kanceláře si proto pochopitelně kladou otázku, co se stane, když se zákazník během zájezdu nakazí koronavirem. Za jakých podmínek budou za nákazu odpovědné? Cestovní kanceláře si jsou vědomy své povinnosti poskytnout zákazníkům pomoc v nesnázích. Jak se však tato povinnost aplikuje na situace vzniklé v souvislosti s koronavirem?

 

 • 19.6.2020
 • Martina Košlíková

Maďarsko: aktuální informace o koronaviru

Aktuální informace najdete zde.

Zdroj: http://www.mojemadarsko.eu/

 • 17.6.2020
 • Martina Košlíková

Německo: kampaň "Germany - Dreams Become Reality"

DZT zahajuje kampaň „Germany - Dreams Become Reality“ k restartu německého incomingu

Praha, 17. června 2020 – Se znovuotevřením hranic ve většině evropských zemí ke dni 15.6.2020 zahájila Německá turistická centrála (DZT) kampaň „Germany - Dreams Become Reality“, a poprvé po třech měsících uzavřených hranic v Evropě propaguje Německo jako destinaci pro strávení letní dovolené.

 

 • 17.6.2020
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

 

Přidejte se k nám

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři