Světový den paelly aneb jak cestovat když to nejde... Gastronomie nezná hranice

Viva la paella!

Španělsko, stejně jako některé další destinace, má sice otevřené hranice, ale testy a karantény přeci jen představují určitou překážku. Nicméně, cestovat lze i doma pomocí gastronomie. Vůně a chutě Španělska je možné si užít v den svátku paelly, dnes již skoro nejznámějšího tradičního španělského pokrmu, který pochází z Valencie.

Přihlašujte se na 5. ročník veletrhu CTM 2020

Již nyní je možné se přihlásit na další ročník mezinárodního odborného kontraktačního veletrhu cestovního ruchu a zařadit se tam mezi vystavovatele. CZECH TRAVEL MARKET je informační, nákupní a prodejní příležitostí pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další subjekty.

Využijte výhodnějších vystavovatelských cen! Při přihlášení do 15. 9. 2020 je cena stolového modulu zvýhodněna pro všechny subjekty a pro členy ACK ČR i AČCKA ještě o něco více. Také si již nyní můžete objednat workshop či prezentaci.

 • 24.8.2020
 • Martina Košlíková

TZ: Chorvatsko zůstává bezpečnou turistickou destinací

Epidemiologická situace v Chorvatsku je stabilní a příznivá. Národní centrála civilní ochrany Chorvatské republiky vydala nový balíček opatření, jež se týkají provozu hostinských zařízení, respektive barů a nočních klubů. Jejich provozní doba byla zkrácena do půlnoci a zároveň bylo vydáno doporučení, aby přerušily provoz uvnitř a umožnily provoz ve venkovních prostorách.

 

 • 19.8.2020
 • Martina Košlíková

Aktualizujte si VOP!

Přípravy na nové katalogy i na novou sezonu se blíží, nezapomeňte tak aktualizovat všeobecné obchodní podmínky! Členové ACK ČR mají zdarma k dispozici revidovaný materiál reagující na aktuální situaci.

 • 12.8.2020
 • Martina Košlíková

Objevte smaragdový klenot Středomoří: Sardinii

(Praha, 31. července 2020) Všechny odstíny modré a zelené naleznete v italské Sardinii. Na ostrově, který je právem s ohledem na bílé písčité pláže označován jako Karibik Středomoří. Aktuálně ideální lokalita pro vaši bezpečnou dovolenou!

 • 31.7.2020
 • Martina Košlíková

Chorvatské turistické sdružení spustilo online platební portál turistické taxy v nautice

Chorvatské turistické sdružení spustilo vícejazyčný portál nautika.evisitor.hr, který umožňuje jachtařům platit turistickou taxu online. Portál představuje další způsob placení turistické taxy v námořních plavbách, které byly dosud placeny pouze v přístavních kapitánech a pobočkách.

 • 20.7.2020
 • Martina Košlíková

Cizinci ze všech bezpečných zemí (tzv. „zelený seznam“) mohou přicestovat do ČR neomezeně

Od pondělí 13. července 2020 mohou cizinci ze všech bezpečných zemí (tzv. „zelený seznam“) přicestovat do ČR neomezeně, tedy bez nutnosti prokazovat účel pobytu.

Seznam bezpečných zemí vychází ze seznamu, který schválily všechny členské státy EU, včetně ČR. Česko ve svém národním výběru zohledňuje epidemiologickou situaci v zemi, vzájemnou míru turismu a možnost reciprocity.

 • 14.7.2020
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

 

Přidejte se k nám

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři