Informace pro cestující z Letiště Praha do Nizozemí

Všechny cestující na linkách leteckých společností KLM a Českých Aerolinií do Amsterdamu žádáme, aby se z důvodu povinnosti podstoupit před odletem antigenní test dostavili na letiště minimálně 3 hodiny před plánovaným odletem.

Příjezdový formulář při návratu do ČR

Všem cestujícím, kteří se vracejí zpět do České republiky ze zemí neuvedených na seznamu států s nízkým rizikem nákazy onemocněním COVID-19 připomínáme povinnost vyplnit před vstupem do České republiky příjezdový formulář, který je k dispozici zde: http://www.prijezdovyformular.cz/.

 • 26.1.2021
 • Martina Košlíková

TZ: ACK ČR vyzvala k podpoře IATA agentur

Praha, 26. ledna 2021. Specializované cestovní agentury na prodej letenek IATA by loňský rok z firemní historie nejraději vymazaly. Stejně tak by to s chutí udělaly všechny subjekty, které spadají do oblasti cestovního ruchu.

 • 26.1.2021
 • Martina Košlíková

Bude dotace covid-19 cestovní ruch zcela podléhat zdanění na dani z příjmů? Za jakých podmínek by nastalo zdanění jen části dotace?

Příjemce se k této dotaci chová stejně jako v případě jiných, kdy je nutné rozlišovat, zda se jedná o neinvestiční, tedy provozní dotaci nebo se jedná o investiční, tedy dotaci např. na pořízení dlouhodobého hmotného majetku.

 • 13.1.2021
 • Martina Košlíková

IC Travel Group s.r.o. hledá: inzerát na pracovní pozici „Letenkář“

Naše členská cestovní kancelář IC Travel Group s.r.o. v Uh. Hradišti, hledá kandidáta na plný pracovní úvazek na pozici "Business Travel Konzultant“ nebo také „Operátora rezervačního oddělení/letenkář" pro potřeby zajišťování managementu služebních cest.

 • 9.12.2020
 • Martina Košlíková

Průzkum u CK/CA v rámci výzkumu Technologické agentury České republiky (TAČR)

Obracíme se na vás s žádostí o spolupráci na výzkumu Technologické agentury České republiky (TAČR) realizovaný pod záštitou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cílem výzkumu je podpořit implementaci nástrojů procesního řízení do systémů řízení organizací působících v cestovním ruchu jako jsou hotely, cestovní kanceláře, cestovní agentury a organizace destinačního managementu, a tím zvýšit jejich efektivitu a kvalitu poskytovaných služeb. 

 • 20.11.2020
 • Martina Košlíková

Využijte certifikované CA/CK!

Představujeme vám certifikované CK/CA v rámci Českého systému kvality služeb!

 • 19.11.2020
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

 

Přidejte se k nám

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři