ACK ČR informuje: Kompenzační bonus

Kompenzační bonus - kdy od něj žádat? Kompenzační bonus - podmínky souběhu? Více v odpovědi AK Holubová pro členy ACK ČR.

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR? SPOČÍTEJTE SI TO!

Projděte si check list vybraných vzorových materiálů a spočítejte si, zda se vám členství v ACK ČR vyplatí! Jen za právní servis letos člen ušetřil přes 522 000,- Kč!

 • 10.11.2020
 • Martina Košlíková

Přihlaste se k odběru newsletteru Kudy z nudy a nezmeškejte turistické novinky a zajímavosti z celé České republiky

O nejoblíbenějším českém cestovatelském portále Kudyznudy.cz jste už určitě slyšeli. Nabízí více než 80 000 nápadů a tipů na výlety, přehled sportovních a zážitkových aktivit, lázeňských a wellness zařízení, různých akcí a v neposlední řadě také služby v oblasti gastronomie a ubytování. Web ke své prezentaci využívají i destinační agentury a turistická informační centra a je tak skvělou zásobárnou inspirace pro tvorbu produktů i pro klienty cestovních kanceláří.

 • 30.10.2020
 • Martina Košlíková

Představte svou nabídku na nejoblíbenějším turistickém portálu českých výletníků Kudy z nudy

Cestovatelský portál agentury CzechTourism Kudyznudy.cz zná osmdesát sedm procent Čechů, každý druhý na něm hledá inspiraci, když plánuje dovolenou nebo výlet po České republice. Znalost i sledování portálu Kudyznudy.cz je ve srovnání s podobnými portály v Česku jednoznačně nejvyšší. Právě proto jej jako jeden z významných marketingových komunikačních nástrojů využívá již řada podnikatelů a dalších organizací v cestovním ruchu – přidejte se i vy!

 • 30.10.2020
 • Martina Košlíková

Výzva Předsedy ACK ČR k aktuální situaci

Vážené kolegyně, kolegové,

české cestovní kanceláře a cestovní agentury jsou jedním z nejhůře postižených oborů české ekonomiky v současném období koronavirové pandemie.

 • 21.10.2020
 • Martina Košlíková

V říjnu zdarma do muzea

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo podzimní novinku - každé říjnové úterý mezi 16. a 18. hodinou bude pro všechny návštěvníky vstup do muzea zdarma.

 • 30.9.2020
 • Martina Košlíková

Chorvatsko děkuje zahraničním turistům za návštěvu

#DekujemeVamCeskaRepubliko #ThankYouCzechRepublic

 • 22.9.2020
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

 

Přidejte se k nám

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři