Pod křídly asociace

 

Logo Pod křídly asociaceNejste členy žádného profesního sdružení ? Máte pocit, že byste možná měli být, ale nejste si jisti ? Pak právě pro Vás je určen nový projekt Asociace nazvaný POD KŘÍDLY ASOCIACE

Ano tušíte správně. Pro jednotlivce je velmi často složité něčeho dosáhnout. My v Asociaci se sdružujeme proto, abychom společně byli silní a dokázali této jednoty využít v mnoha směrech. Vás nečleny, ale v žádném případě neházíme přes palubu.

Čas od času totiž pořádáme akce, kam s radostí pozveme i Vás. Budete tak mít možnost potkat své přátele z branže, dozvědět se nějaké novinky z cestovního ruchu a odnést si nějaké poznatky, které pomohou Vašemu podnikání. 

A aby Vám žádná nabídka neutekla, dejte nám vědět, že máte zájem. Všechny akce POD KŘÍDLY ASOCIACE, Vám budeme pravidelně zasílat. Stačí, když nám napíšete.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

Hlavní mediální partneři: