Švýcarsko: otevírá hranice pro turisty z České republiky od 15. 6. 2020

Negativní test ani karanténa není vyžadována při příjezdu do Švýcarska ani při návratu zpět do České republiky. V prostředcích Švýcarského dopravního systému jsou roušky doporučené, ale ne povinné. Podívejte se na naše aktualizované informace k cestám do Švýcarska na MojeSvycarsko.com.

Sardinie: povinný vstupní formulář

Informace k cestování na Sardinii, které nejsou shodné s pevninskou Itálií.

 • 11.6.2020
 • Martina Košlíková

Švýcarsko od 15.6. otevírá pro turisty z České republiky

Podle zasedání švýcarské vlády ze dne 5. června 2020 otevírá Švýcarsko hranice pro turisty z České republiky od 15.6.2020.  Negativní test ani karanténa není vyžadována při příjezdu do Švýcarska ani při návratu zpět do České republiky. Švýcarsko patří v České republice do tzv. zelené zóny.

 • 8.6.2020
 • Martina Košlíková

Německo: DZT dále rozšiřuje spolupráci s influencery

Praha, 8. června 2020 - Zatímco mnoho klasických marketingových kampaní muselo být kvůli koronavirové krizi zastaveno či odloženo, Německá turistická centrála (DZT) naopak ještě zintenzivnila svou stávající spolupráci s influencery. Neustálá komunikace s těmito multiplikátory je součástí globální kampaně #DiscoverGermanyFromHome, pomocí které DZT v období uzavřených hranic udržuje povědomí o Německu jako turistické zemi.

 • 8.6.2020
 • Martina Košlíková

Slovinský webinář - volná místa

Slovenija center pro vás připravil, ve spolupráci s centrálou STO ve Slovinsku a s dalšími partnery, on-line setkání - SLOVINSKÝ WEBINÁŘ. Podmínky pro cestování se postupně uvolňují a od 15.6. bude možné bez omezení do Slovinska cestovat, resp. bude možné se bez komplikací vrátit i zpět.

 • 5.6.2020
 • Martina Košlíková

Tunisko:"Sanitární protokol Anti covid-19 pro tuniský cestovní ruch (PSTT Anti Covid-19)SAFE

"Sanitární protokol Anti covid-19 pro tuniský cestovní ruch (PSTT Anti Covid-19)"

V rámci znovuobnovení cestovního ruchu v Tunisku po pandemii covid-19, která zasáhla celý svět,
Tuniský národní úřad pro cestovní ruch (ONTT) vypracoval manuál sanitárních opatřeních nazvaný:
"Sanitární protokol Anti covid-19 pro tuniský cestovní ruch (PSTT Anti Covid-19)"
Tento manuál je v souladu se všemi hygienickými předpisy a sanitárními normami, od příletu klienta, přes jeho pobyt až po jeho odlet.

 • 3.6.2020
 • Martina Košlíková

Cestování do Švýcarska

Na zasedání švýcarské vlády dne 27. 5. 2020 bylo rozhodnuto o otevření hranic s Rakouskem, Německem a Francií od 15. 6. 2020. Nejpozději 6. 7. 2020 bude obnoveno také volné cestování do Švýcarska v rámci Schengenského prostoru – tedy i pro turisty z České a Slovenské republiky. Turistická infrastruktura bude postupně obnovována od 6. 6. 2020. Vyjádření české strany k turistickým cestám do Švýcarska je očekáváno v týdnu od 1. 6. 2020.

 • 2.6.2020
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

 

Přidejte se k nám

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři