Únorový Klubový den - Pro podporu nejen incomingu

Únorový Klubový den Asociace cestovních kanceláří ČR byl především přehlídkou toho, co se letos změnilo na CzechTourismu, aby ještě lépe sloužil propagaci a podpoře českého cestovního ruchu. Účastníci se dozvěděli o posílení významu i personálního obsazení odboru výzkumu, trendů a inovací, který by měl napříště poskytovat datový servis nejen pro svou mateřskou organizaci, ale v zájmu rozvoje českého cestovního ruchu celé odborné veřejnosti, o nosných tématech pro marketing jakož i o připravvovaných workshopech a prezentacích pro odborníky i presstripy. Členové ACK obdrží od CzechTourismu podrobný plán, kdy a kam budou jednotlivé akce směřovat tak, aby měli možnost se jich podle charakteru akcí zúčastnit nebo k nim poskytnout součinnost formou partnerství.  ...

 • 4.3.2011
 • Lenka Čechurová

DOPROVODNÝ PROGRAM ACK ČR na veletrhu Holiday World 2011

Asociace cestovních kanceláří České republiky pořádá na veletrhu Holiday World 2011 doprovodný program, na který jste srdečně zváni:

 • 8.2.2011
 • Eva Mráčková

Lednový Klubový den - pozor na změny v předpisech

Lednový Klubový den Asociace cestovních kanceláří ČR začal přehlídkou toho, co se pro zaměstnavatele i OSVČ letos změnilo k horšímu. Vládní úsporná opatření v oblasti plateb sociálního a nemocenského pojištění, shrnutá v zákonu č. 347/2010 Sb., protáhla do letošního roku a bohužel i dalších let některá pro zaměstnavatele nevýhodná ustanovení (kde bylo původně slíbeno, že budou platit jen 1 rok) – a ještě k nim přidala další zátěž.Účastníci Klubového dne měli tu výhodu, že to všechno dostali mailem, krom toho i s příslibem, že lektor – mgr. Sovák z advokátní kanceláře JUDr. Ladislava Kolačkovského – jim případné dotazy zodpoví jednak na místě (a bylo nemálo těch, kteří to ihned využili) nebo následně písemně prostřednictvím ACK.

 • 28.1.2011
 • Lenka Čechurová

Prosincový Klubový den ACK ČR: Užít si – a přitom nezahálet

Cestovní ruch je většinou řehole – ale jednu výhodu má: mají-li cestovní kanceláře a agentury nabízet zážitky, musí je jejich pracovníci čas od času sami okusit. A to přesně využila ACK, když jako hlavní bod prosincového Klubového dne zařadila informaci o tom, co všechno lze turistům nabídnout na Jindřišské věži v Praze. Tahle zvonice původem ze 14. století je totiž většině lidí po léta natolik běžná z vnějšku, že se málokdo namáhá podívat se také dovnitř, což je možné teprve poslední dobou – a rozhodně stojí za to.Klubový den byl kombinací prohlídky s příkladem incentivní párty

 • 22.12.2010
 • Lenka Čechurová

Říjnový Klubový den ACK ČR: Čím lákat turisty

Říjnový Klubový den ACK byl opravdovou lahůdkou spojenou se zcela mimořádnou událostí. Byl na něm představen významný projekt pro program turistů v letní sezóně v Praze – Pražské Barokní slavnosti a vůbec poprvé v moderní době veřejně předvedena barokní opera Facetum Musicum.

 • 15.10.2010
 • Eva Mráčková

PREZENTACE SEKCE PAMÁTEK NA ZÁMKU JEMNIŠTĚ

Dne 9.9.2010 se uskutečnila za hojné návštěvy členů ACK ČR i médií další z prezentací Sekce památek a významných turistických cílů - návštěva zámku Jemniště v okrese Benešov. Osobně nás přivítal majitel zámku pan Jiří Sternberg.

 • 11.10.2010
 • Eva Mráčková

Jak vytěžit z členství v ACK maximum pro svou firmu

Zářijový Klubový den ACK byl doslova „z vlastního soudku“. Ke shrnutí aktuálních i stále platných upozornění na to, jaké výhody mohou firmy z členství v ACK čerpat pro sebe, došlo totiž na pozvání přidruženého člena ACK – Plzeňského Prazdroje a.s. přímo v Pivovaru Velké Popovice.Co členům  nabídne ACK ? Ta ze svého soudku tentokrát vytáhla přehled toho hlavního, co mohou členové využít pro svoji komerci a propagaci. A nebylo toho málo. Telegraficky to shrnul tajemník ACK Michal Veber, kterého doplňovali organizátoři prezentovaných akcí. Toho aktuálního je totiž opravdu hodně

 • 27.9.2010
 • Lenka Čechurová
Hledání členů

Kalendář akcí

13. června 2019
Zasedání Představenstva ACK ČR

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři