Chystáte se do Slovinska? Mějte čestné prohlášení

Slovinská vláda vrátila Českou republiku zpět na seznam tzv. zelených bezpečných zemí. Jedinou výjimkou je omezení pro Moravskoslezský kraj, pro který i nadále platí omezení pro země zařazené na seznam žlutý (14 dnů karanténa po vstupu do Slovinska nebo potvrzená rezervace provedená do 3.7. + negativní test).

 • 8.7.2020
 • Martina Košlíková

Rakousko newsletter: Jízda na horském kole

Milí přátelé dovolené v Rakousku!

Konečně můžeme zase do Rakouska. Na dovolenou, nebo třeba jen na kratší pobyt tam se samozřejmě mohou vydat i milovníci horských kol. Rakouské Alpy totiž mohou být jedinečným MTB dobrodružstvím!

Příjemné čtení přeje
Vanda Malinovská a tým austria.info/cz

 • 2.7.2020
 • Martina Košlíková

Cestolino: návod na formulář do Řecka

Člen Cestolino připravil návod s překladem jak na povinný formulář do ŘECKA! Cestující ho musí vyplnit nejméně 48 hodin před vstupem na území Řecka, aby včas dostal do emailu svůj unikátní kod.

 • 30.6.2020
 • Martina Košlíková

Prázdniny začínají v Zoo Jihlava

Skvělý tip na první červencovou sobotu bude návštěva jihlavské zoo. V areálu zoo bude bohatý program pro malé i velké návštěvníky. Ti se mohou těšit také na novou fotosoutěž a samoobslužnou hru v zoo. Probíhat budou i komentovaná krmení doplněná o nový druh zvířat a letové ukázky dravců a sov.

 • 29.6.2020
 • Martina Košlíková

Letiště Praha: Provoz na Letišti Václava Havla Praha posiluje: tento týden se obnoví spojení na 43 linkách 10 leteckých společností

Na Letišti Václava Havla Praha pokračuje návrat pravidelných leteckých linek do provozu. První červencový týden dojde k obnovení leteckých spojení do celkem 34 destinací. Na dalších již dříve obnovených destinacích bude spojení posíleno. V následujícím týdnu se tak provoz letiště rozšíří o 43 obnovených linek. V letovém řádu se znovu objeví také první pravidelné dálkové linky. Na linku do katarského Dauhá se vrací letecká společnost Qatar Airways, do Dubaje bude létat společnost flydubai. Do konce tohoto týdne tak bude mít letiště v provozu přímá letecká spojení do celkem 57 destinací provozovaná 20 leteckými společnostmi.

 • 29.6.2020
 • Martina Košlíková

Ochranná opatření na Letišti Václava Havla Praha

Na Letišti Václava Havla Praha platí již několik měsíců celá řada ochranných opatření, které byly nastaveny ve spolupráci s orgány ochrany veřejného zdraví. Odbavení na odletech i příletech probíhá za přísných hygienických podmínek, která mají zajistit zdraví a bezpečnost cestujících. Všichni cestující i návštěvníci letiště musí ve všech prostorách nosit roušku, dodržovat bezpečné rozestupy a věnovat se dostatečné hygieně rukou. Děkujeme, že chráníte sebe i ostatní.

 • 25.6.2020
 • Martina Košlíková

Na Letišti Václava Havla Praha je možné absolvovat test na onemocnění COVID-19

Přímo na Letišti Václava Havla Praha se cestující a návštěvníci letiště mohou nechat nově otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění COVID-19. Testování provádí k tomu akreditovaná laboratoř GHC Genetics. Nová služba na letišti má především přispět ke snížení možnosti šíření nákazy, ale také usnadnit bezpečné cestování. Otestovat se mohou nejen samotní cestující, ale také široká veřejnost.

 • 25.6.2020
 • Martina Košlíková
Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři