V Německu stojí léto před dveřmi – vstupte!

už je to skoro tady. Léto v Německu! A s ním přichází vše, co ho dělá naprosto nesrovnatelné s ostatními zeměmi. V Německu na Vás čeká nespočet akcí pod širým nebem, plážové bary na břehu řeky i na střechách. Zažijte noci plné umění a kultury, vyzkoušejte plachtění po jezeře či hudbu v podhradí. Letní večery jsou zpravidla jasné, takže ideální na noční oslavu po celém dnu. A jak to vypadá? Podívejte se sami!

 • 20.5.2019
 • Martina Košlíková

Tryzna v Terezíně letos již po čtyřiasedmdesáté

Příští neděli se na Národním hřbitově před Malou pevností v Terezíně bude konat tradiční Terezínská tryzna. Vzpomínkovou akci organizuje Památník Terezín ve spolupráci s Ústeckým krajem, Terezínskou iniciativou, Federací židovských obcí v ČR a městem Terezín. Záštitu nad konáním Terezínské tryzny převzal ministr kultury ČR Antonín Staněk.

 • 10.5.2019
 • Martina Košlíková

Muzejní noc připomene 115 let od založení muzea

Letošní Muzejní noc se v jabloneckém Muzeu skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou ponese v duchu oslav 115 let od založení muzea. „Oslavy výročí zahájíme v 18 hodin před budovou muzea společným vypuštěním 115 balónků v muzejních barvách“, řekla ředitelka Milada Valečková. Na tuto symboliku naváže i celý program připravený v budově dříve exportního domu Zimmer & Schmidt. „Na prohlídkové trase budou rozestavěny panely připomínající důležité milníky z naší historie. Na ně naváže kvíz, na němž si budou moci návštěvníci ověřit, jak jsou všímaví. Za správné vyplnění získají dárek“, pokračuje organizátorka Muzejní noci Marie Víšková. Velkým lákadlem bude jistě také čerstvě otevřená výpravná výstava Cesta do Indie, kde si můžete třeba vyzkoušet, jak se obléká sárí.

 • 10.5.2019
 • Martina Košlíková

Letiště Praha a Sichuan Airlines se dohodly na nové lince do čínského Šen-Čenu

Letiště Praha podepsalo dohodu o strategickém partnerství s leteckou společností Sichuan Airlines. Výsledkem této dohody je otevření nového přímého leteckého spojení mezi Šen-Čenem a Prahou. Letecká společnost Sichuan Airlines novou leteckou linku zahájí již od 1. července 2019 a lety budou vypravovány dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Šen-Čen se tak stane již pátou destinací v Číně s přímým leteckým spojením z Prahy a další dálkovou destinací, do kterého mohou cestující zamířit z Letiště Václava Havla Praha.

 • 26.4.2019
 • Martina Košlíková

Květnové pozvánky do Zoo Jihlava

Den pro zoologické zahrady v Zoo Jihlava

Další ze zajímavých akcí v jihlavské zoo se blíží, protože bude probíhat již ve středu 1. května 2019 od 9 do 15 hodin. Kdo se chce dozvědět, jak fungují moderní zoologické zahrady, jak pomáhají při záchraně ohrožených druhů, má nejlepší možnou šanci.  Návštěvníci zjistí, jak mohou sami pomoci ochraně přírody u nás i ve světě.

 • 25.4.2019
 • Martina Košlíková

Pozvánka na květnové vernisáže v GASKU

Zveme na slavnostní vernisáže květnových výstav. V rámci jednoho odpoledne, v sobotu 18/5 od 15 hodin, představíme tvorbu Ladislava Jezbery, Eugenio Percossiho a od 16 hodin Jana Haranta. Můžete se těšit také na představení nové kolekce designových šperků od studia Zorya.  

 • 24.4.2019
 • Martina Košlíková

IATA novinky: Air Arabia spustila přímou linku mezi Prahou a Casablankou

Letecká společnost Air Arabia, jedna z největších nízkonákladových společností, zahájila dne 1. dubna 2019 provoz nové letecké linky mezi Prahou a marockou Casablankou. 

 • 8.4.2019
 • Martina Košlíková
Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři