Pražský filharmonický sbor Vás zve na vánoční koncerty

Pražský filharmonický sbor pořádá při příležitosti 75. výročí svého vzniku vánoční koncerty, které se budou konat 23. 12. 2009 v 17 a 19 hodin v historickém prostředí Betlémské kaple. Na programu bude Česká mše vánoční Jana Jakuba Ryby.

Hotel Hilton Prague zve rodiny s dětmi

Hotel Hilton Prague přichází s následující nabídkou především pro rodiny s dětmi.

 • 4.12.2009
 • Lenka Čechurová

V Praze otevřen první Friendly Kosher Hotel s kompletními službami pro židovskou klientelu

Největší česká hotelová a incomingová společnost EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. otevřela v Praze první Friendly Kosher Hotel s kompletními službami pro židovskou klientelu.

 • 3.12.2009
 • Lenka Čechurová

Pojištění finančních ztrát vyplývajících z úpadku leteckého dopravce

Letošní zářijový krach aerolinek Sky Europe výrazně prodražil dovolenou nejenom tisícům individuálních zákazníků, ale značně poškodil i cestovní kanceláře. Ty musely na své vlastní náklady znovu zaplatit klientům náhradní letecké spoje. S cílem přispět k řešení těchto nepříjemných situací přichází společnost Etics ITP se speciálním produktem pojištění finančních ztrát vyplývajících z úpadku leteckého dopravce (pojištění letenek), které významně přispívá minimalizovat rizika spojená s nákupem letenek.

 • 1.12.2009
 • Lenka Čechurová

UZBEKISTÁN: Omezení provozu na uzbecko – kazašských hraničních přechodech

Dle sdělení Ministerstva zahraničních věcí Uzbekistánu byl s cílem zamezit šíření viru H1N1 omezen provoz na uzbecko-kazašských hranicích. Projíždět smějí jen občané Uzbekistánu a Kazachstánu navracející se zpět do vlasti nebo cestovatelé, kteří budou mít k cestě vážný důvod (pozvání na konference apod.). Opatření se týká všech pozemních hraničních přechodů mezi oběma zeměmi. Ministerstvo zahraničních věcí ČR proto doporučuje českým občanům až do odvolání se pokud možno vyhnout cestování přes zmíněné hraniční přechody.

 • 26.11.2009
 • Michal Veber

Vánoční trhy v Německu

Vánoce se pomalu blíží a Vy se můžete těšit na pohádkové vánoční trhy. Německo je svými překrásnými vánočními trhy tak typické! Nechte se pozvat na návštěvu k sousedům a obdivujte místní vánoční trhy! Ty začínají už poslední víkend v listopadu.

 • 26.11.2009
 • Lenka Čechurová

VII. Adventní prozpěvování

VII. Adventní prozpěvování - Středočeský festival adventních a vánočních tradic se uskuteční ve dnech 29. listopadu - 14. prosince 2009 ve měste Říčany.

 • 26.11.2009
 • Lenka Čechurová
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: