Trojská botanická zahrada zahajuje jubilejní sezónu

altBotanická zahrada hl. města Prahy tradičně začíná sezónu výstavou orchidejí, která proběhla v březnu, oficiální začátek sezóny je ale odstartován datem 1. dubna. Pro své návštěvníky chystá trojská botanická zahrada nejedno překvapení, aby ne, letošní rok je pro zahradu jubilejním, a to hned dvakrát.

Známe klíčové problémy v cestovním ruchu!

(Praha, 26. března 2014) Asociace cestovních kanceláří České republiky řeší v současné době několik klíčových problémů, které mají velmi vážný dopad na práci cestovních kanceláří a agentur. Mezi nejvážnější z nich patří politicky nekorektní komentáře k situaci na Ukrajině a nesoulad nového Občanského zákoníku se zákonem č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu.

 • 26.3.2014
 • Lenka Čechurová

GASK - vernisáže nových výstav

altOd 1. března je Galerie Středočeského kraje GASK opět v provozu. Již v sobotu 5. dubna proběhnou vernisáže nových výstav a u příležitosti slavnostního zahájení zahraje Sonja Vectomov svou 11 minutovou symfonii (zpěv, housle a elektronický orchestr).

 • 24.3.2014
 • Lenka Čechurová

Probouzení Kutné Hory 2014 – Tentokrát po stopách kutnohorských zvonařů a zvoníků

altJiž podeváté budeme slavnostně „probouzet“ turistickou sezónu v Kutné Hoře k životu, tentokrát se vydáme po stopách kutnohorských zvoníků a zvonařů.

 • 24.3.2014
 • Lenka Čechurová

Regensburg – historická metropole plná života

altRegensburg, nádherné historické město na Dunaji, nabízí fantastický pohled na více než 2000 let starou historii. Regensburg je druhým nejstarším městem Německa a pátým největším v Bavorsku. V roce 2006 bylo historické centrum společně se čtvrtí Stadtamhof  zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO. Regensburg je však lákavým turistickým cílem nejen díky svým historickým památkám.

 • 21.3.2014
 • Lenka Čechurová

Duben 2014 v Českém muzeu stříbra, p.o. v Kutné Hoře

altČeské muzeum stříbra, p.o. v Kutné Hoře Vás opět srdečně zve do svých expozic, které otevře 1. dubna 2014.

 • 21.3.2014
 • Lenka Čechurová

Členové děkují ACK ČR - České muzeum stříbra

České muzeum stříbra p.o. děkuje Asociaci cestovních kanceláří ČR za realizaci expozice na veletrhu Holiday World 2014 - dopis naleznete ZDE.

 • 20.3.2014
 • Lenka Čechurová
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: