Do Indonésie za turistikou bezvízově

Držitelé platných českých cestovních pasů mohou za účelem turistiky přicestovat do Indonésie nově bez víza. Platí to pro pobyty s maximální délkou 30 dní. Toto nařízení prezidenta vešlo v platnost 10. června 2015.

 

Pozvánka na přednášku Bojovat opravdu o pravdu? Mistr Jan Hus dnes - 11.6. ve čtvrtek od 18.00

České muzeum stříbra, p.o. a kutnohorské církve Vás srdečně zvou na přednášku Mgr. Ing. Jaroslava Plevy – „Bojovat opravdu o pravdu? Mistr Jan Hus dnes“, která se uskuteční ve čtvrtek 11.6. od 18.00 v 1. patře na Hrádku v Kutné Hoře. Vstupné zdarma. Těšíme se na Vaši účas!

 • 9.6.2015
 • Lenka Čechurová

Obsah katalogu je závazným návrhem na uzavření smlouvy

Občanský zákoník nově obsahuje speciální pravidla pro nabídku učiněnou při podnikatelské činnosti reklamou nebo v katalogu. Praktický dopad pro cestovní kanceláře a jak postupovat.

 • 8.6.2015
 • Eva Mráčková

Nové vstupní podmínky pro lety do Kanady

Kanada zavede s platností od 15.3.2016 novou registraci pro ty, kdo přicestují leteckou dopravou. Registrace se bude týkat cestujících bez vízové povinnosti a bude ji možné provést již v srpnu.

 • 5.6.2015
 • Lenka Čechurová

Město Kutná Hora - inzerát na pracovní pozici: vedoucí oddělení cestovního ruchu a marketingu - destinační manager

Město Kutná Hora – Městský úřad Kutná Hora přijme do pracovního poměru, na základě pracovní smlouvy, zaměstnance na pracovní pozici: vedoucí oddělení cestovního ruchu a marketingu - destinační manager.

 • 4.6.2015
 • Lenka Čechurová

ACK ČR důrazně odmítá informace o zaplavení ostrova Kos běženci

Asociace cestovních kanceláří důrazně odmítá, že by se vlivem mírně zvýšeného počtu imigrantů zhoršila situace pro turisty na řeckém ostrově Kos. Zprávy některých médií, které hovoří o Kosu jako „ostrově zaplaveném běženci“, neodpovídají realitě a jsou v rozporu s aktuálními zprávami od našich delegátů a řeckých partnerů přímo z místa.

 • 29.5.2015
 • Eva Mráčková

Řecké ostrovy zůstávají ideální turistickou destinací

Asociace cestovních kanceláří České republiky reaguje na včerejší informace některých senzacechtivých médií, hovořící o masovém obsazení řeckých ostrovů uprchlíky. Cestovní kanceláře neprodleně situaci prověřily a mohou české turisty uklidnit.

 • 28.5.2015
 • Eva Mráčková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: