Informace pro cestující z Letiště Praha do Nizozemí

Tisk Email

Všechny cestující na linkách leteckých společností KLM a Českých Aerolinií do Amsterdamu žádáme, aby se z důvodu povinnosti podstoupit před odletem antigenní test dostavili na letiště minimálně 3 hodiny před plánovaným odletem.

Všechny cestující na lince společnosti KLM z Prahy do Amsterdamu s odletem v 6:10 hodin ráno a cestující letecké společnosti CSA na lince z Prahy do Amsterdamu s odletem v 6:45 ráno žádáme, aby se k povinnému antigennímu testu dostavili na letiště nejpozději ve 3:00 ráno. Vyhnout se tím možným nepříjemnostem spojeným se zmeškáním odletu.  

Test je možné podstoupit v odběrovém místě přímo na letišti, které provozuje společnost GHC Genetics. To se nachází ve spojovacím objektu mezi Terminálem 1 a Terminálem 2 (vložit odkaz na mapu).

Odběrové místo společnosti GHC Genetics bude za tím účelem výjimečně otevřené již od 2:00 hodin ráno. Všichni cestující musí mít zároveň již vyplněný online formulář se žádostí o provedení testu, který naleznou zde: www.covid-ghc.com.

V opačném případě opět hrozí zdržení s odběrem, které rovněž může znamenat zmeškání odletu.

V případě, že test u cestujícího vyjde pozitivně, má taková osoba ze zákona povinnost podstoupit hned na místě PCR test, u kterého však platí dodání výsledku do 24 hodin.

Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři