Valné shromáždění ACK ČR 2017

Vážení členové,

zveme Vás na XXXVI. Valné shromáždění ACK ČR, které svoláváme ve smyslu §9, bodu 5 Stanov.

Veletrhy GO a REGIONTOUR lákají na unikátní odborný program

Brněnské veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour připravily pro rok 2018 atraktivní odborný program. Čtyřdenní událost odstartuje ve čtvrtek 18. ledna, a první den patří pouze odborníkům. Jedním z klíčových témat bude marketing v cestovním ruchu. Na veřejnost zacílí dvojice Go a Regiontour v pátek a během víkendu.

 • 11.12.2017
 • Martina Košlíková

Český systém kvality služeb (ČSKS)

Český systém kvality služeb je dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá  ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, které na jeho realizaci spolupracuje s vybranými profesními asociacemi v cestovním ruchu. Veškeré informace o systému a možnosti zapojení do něho naleznete na www.csks.cz.

 • 1.12.2017
 • Martina Košlíková

5 zásadních novinek, které zkvalitňují veletrhy Go & Regiontour 2018

Veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour navštívilo loni více než 30 tisíc návštěvníků, kteří měli šanci si prohlédnout stánky 812 vystavujících firem. To je minulostí. Nová koncepce veletrhů 2018 má totiž ambici přilákat ještě více lidí, ale také podpořit veletrh jako unikátní B2B platformu. Součástí veletrhů bude nebývalý odborný program a kvalitní diskusní setkání, které přiblíží řešení aktuálních témat oboru.

 • 29.11.2017
 • Martina Košlíková

Invia hledá: inzeráty na pracovní pozice

Zajímá Vás práce v cestovním ruchu? Využijte nabídky Invia, která hledá nové kolegy / kolegyně do několika pozic napříč Českou republikou.

 • 24.11.2017
 • Martina Košlíková

CK AGL travel hledá: inzerát na pracovní pozici prodejce zájezdů

CK AGL travel  hledá nové kolegy / kolegyně do kanceláře v centru Prahy.

 • 23.11.2017
 • Martina Košlíková

Tisková informace o konání evropského setkání Mezinárodní koalice muzeí svědomí v Terezíně

Památník Terezín hostí ve dnech 17. – 19. listopadu 2017 evropské setkání Mezinárodní koalice míst svědomí. Setkání se koná v budově bývalých Magdeburských kasáren v Tyršově ulici 207 v Terezíně.

 • 14.11.2017
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: