Řecký ostrov Thassos - Perla Egejského moře

Tento ostro je stejně malý jako perla, ke které je často přirovnávaný – od severu k jihu měří pouze 24 km a na šířku pouhých 19 km, ale ani tato malá rozloha mu neubírá na kráse.

Únorový Klubový den - Pro podporu nejen incomingu

Únorový Klubový den Asociace cestovních kanceláří ČR byl především přehlídkou toho, co se letos změnilo na CzechTourismu, aby ještě lépe sloužil propagaci a podpoře českého cestovního ruchu. Účastníci se dozvěděli o posílení významu i personálního obsazení odboru výzkumu, trendů a inovací, který by měl napříště poskytovat datový servis nejen pro svou mateřskou organizaci, ale v zájmu rozvoje českého cestovního ruchu celé odborné veřejnosti, o nosných tématech pro marketing jakož i o připravvovaných workshopech a prezentacích pro odborníky i presstripy. Členové ACK obdrží od CzechTourismu podrobný plán, kdy a kam budou jednotlivé akce směřovat tak, aby měli možnost se jich podle charakteru akcí zúčastnit nebo k nim poskytnout součinnost formou partnerství.  ...

 • 4.3.2011
 • Lenka Čechurová

Dne 5. března bude chrám sv. Víta na Pražském hradě zpřístupněn až od 12 hodin

V sobotu 5. března 2011 bude Katedrála sv. Víta na Pražském hradě otevřena až od 12:00 hod., a to z důvodukonání pohřbu Prof. ThDr. Oto Mádra, apoštolského pronotáře.

 • 2.3.2011
 • Lenka Čechurová

Lidická galerie - nová expozice

Památník Lidice si Vás dovoluje pozvat na slavnostní otevření nové expozice Lidické sbírky.

 • 16.2.2011
 • Lenka Čechurová

TTG Travel Awards 2011

V sobotu 12. února byly v pražském hotelu Kampa slavnostně předány ceny vítězům již 13. ročníku TTG Travel Awards. Při příležitosti svého dvacátého výročí působení na českém trhu cestovního ruchu, založily noviny TTG Czech Síň slávy cestovního ruchu, kam byl jako první uveden předseda Asociace cestovních kanceláří České republiky pan Viliam Sivek.

 • 16.2.2011
 • Lenka Čechurová

Veletrh Holiday World v návštěvnickém rekordu

Letošní ročník veletrhu Holiday World 2011 na Výstavišti v Praze - Holešovicích zcela jistě překoná počtem návštěvníků všechny předchozí ročníky. Nemalou měrou tomu přispívá také nová expozice Asociace cestovních kanceláří "Pod křídly asociace", kde jsou zastoupeny členské cestovní kanceláře. Kromě společné expozice pořádá letos poprvé asociace čtyřdenní doprovodný program, kde se postupně představí země celého světa a ty nejkvalitnější produkty od vystavujících cestovních kanceláří.

 • 12.2.2011
 • Lenka Čechurová

DOPROVODNÝ PROGRAM ACK ČR na veletrhu Holiday World 2011

Asociace cestovních kanceláří České republiky pořádá na veletrhu Holiday World 2011 doprovodný program, na který jste srdečně zváni:

 • 8.2.2011
 • Eva Mráčková
Hledání členů

Asociace cestovních kanceláří České republiky je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Je samostatnou právnickou osobou s působností po celém území ČR.“

Přidejte se k nám

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: