AnChoice: Aktuální pomoc

Vážení přátelé,

stejně jako Vy, i my vnímáme aktuální tíživou situaci v naší republice i celém světě. Po úspěšných sezonách uplynulých let se ta letošní rázem jeví jako zmařená. Stále však věříme, že dojde k zastavení pandemie a svět se brzy vrátí do svých standardních kolejí. Věříme, i navzdory negativním prognózám některých státních úředníků, kteří svými neuváženými výroky vyvolávají paniku mezi občany, Vašimi klienty…

 • 1.4.2020
 • Martina Košlíková

CeSYS: 10 bodů, kterými pomáhá v aktuální nelehké situaci

Vážení přátelé, CeSYSáci!

Moc nás těší, jakou podporu si v této době vzájemně vyjadřujeme a jak stojíme při sobě. Přitom jsme věcní a koukáme za horizont. Připravili jsme pro Vás řadu opatření, které Vám uleví a pomohou.

 • 1.4.2020
 • Martina Košlíková

Click2Claim: COVID II

Vážení obchodní partneři, 

        dovolujeme si navázat na naše minulé sdělení a informovat Vás, že ode dne 2.4.2020 bude spuštěn program COVID II, jehož předmětem je podpora malých a středních firem v podobě zvýhodněného úvěru u komerčních bank se zárukou k provoznímu financování. Program je určen pro ty, jejichž ekonomické aktivity jsou omezeny v důsledku koronaviru a souvisejících preventivních opatření. Celkový předpokládaný rámec projektu bude okolo 10000 projektů v objemu cca 30 mld. Kč.

 • 1.4.2020
 • Martina Košlíková

Click2Claim: Koncept asistence

Vážení obchodní partneři,

v rámci naší spolupráce s Vámi všemi, evidujeme v Click2Claim denně velké množství dotazů, týkajících se současné situace v oblasti našeho podnikání.
Považujeme za nezbytné podpořit a udržet životaschopnost odvětví cestovního ruchu, udržet Vás, cestovní agentury, cestovní kanceláře a další subjekty „na živu“. Vytvořili jsme proto společně s našimi spolupracujícími partnery CeSYS a advokátní kanceláří Jehne, Vodák a partneři, koncept asistence právě pro Vás.

 • 31.3.2020
 • Martina Košlíková

Wolters Kluwer: Vzorné právo - nabídka vzorů zdarma pro ACK ČR

Chytré vzory smluv zdarma na Vzorném právu pro členy ACK ČR – důležité právní vzory vybrané s ohledem na situaci Covid-19

Vážení členové,
ve spolupráci se společností Wolters Kluwer vám přinášíme možnost využívat vybrané vzory smluv na
portále Vzorné právo.

 • 31.3.2020
 • Martina Košlíková

Petr Hlubuček: Krizové poradenství pro CK a lidi v cestovním ruchu

KOUČOVÁNÍ V OBORU CESTOVNÍHO RUCHU

Nabízím osobní inventuru a uvědomění si vašich schopností a silných stránek. Zamýšlet se můžeme nad vaší budoucností (v cestovním ruchu nebo jinde). Díky rozhovorům se mnou projdete krizí posíleni.
Nejlepší čas pro začátek je právě teď.

 • 30.3.2020
 • Martina Košlíková

Holubova advokáti: Náhrada škody od státu

Vážení členové,

Vzhledem k informacím, které se aktuálně objevují v mediích se na nás řada z Vás obrací s dotazem, zda je nabídka "Náhrada škody na státu" stále aktuální a zda to má smysl. Jsme toho názoru, že stát nese objektivní odpovědnost i za škody vzniklé opatřeními přijatými v tomto týdnu Ministerstvem zravotnictví, která jsou fakticky krizovými opatřeními. Škody budeme uplaťnovat za celou dobu trvání nouzového stavu.

 • 30.3.2020
 • Martina Košlíková
Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?
SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na info@ackcr.cz

 

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Kontakt

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2

E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 

Hlavní mediální partneři