Máte-li zakoupený zájezd do Izraele, není důvod ho rušit.

Tisk Email

Navzdory nepokojům v zemi zůstává Izrael pro turisty bezpečným místem a není důvod k obavám.

Izraelský konzul Arie Sommer uklidňuje, že konflikt se týká pouze izolované oblasti pásma Gazy, do které turisté necestují a země je tedy v současné době pro návštěvníky bezpečná. Letecké společnosti zajišťují běžný provoz do Tel Avivu, také nebyl zaznamenán jediný telefonát ohrožených turistů ani nedošlo k žádné evakuaci z bezpečnostních důvodů, kromě již zmíněné oblasti Gazy, která ale není turistickou destinací.


Zároveň však Sommer dodává, že je Izrael zodpovědnou zemí a v případě ohrožení turistů by byla samozřejmě vydána varování, že není vhodné do země cestovat.


Ani experti neočekávají rušení již zakoupených dovolených a na základě výborných výsledků za rok 2008, kdy přicestovalo do Izraele více než 3 miliony turistů z celého světa, bude vláda v roce 2009 investovat ještě více peněz na podporu cestovního ruchu.
Hledání členů

VYPLATÍ SE VÁM ČLENSTVÍ V ACK ČR?SPOČÍTEJTE SI TO!

Máte nějaké dotazy nebo zájem o členství?Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Metodiky

Ne x oprávněné podnikání

Jak postupovat v kritických situacích v cestovním ruchu

ACK ČR_průvodce zákazníka_2024

Péče o kvalitu

Kontakt

Asociace nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří.  Tj. není oprávněna řešit reklamace a zaujímat k nim stanoviska.

Smluvní vztah se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán (soud/mimosoudní řešení sporu ADR při ČOI).

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
E-mail: ackcr@ackcr.cz

Free Vector | Instagram icon

Chcete dostávat nabídky na semináře ACK ČR?
Napište nám na ackcr@ackcr.cz

Veletrhy

 

 

 

 

 

Partneři

 

 

Mediální partner