NEVÁHEJTE! Poslední příležitost registrace na CZECH TRAVEL MARKET

Nezmeškejte příležitost účastnit se významného mezinárodního kontraktačního veletrhu Czech Travel Market. REGISTRACE odborných návštěvníků na veletrh bude uzavřena již v tento pátek 14. 10. 2016 ve 13:00hod.  

 • 20.10.2016
 • Martina Košlíková

ODBORNÝ SEMINÁŘ: Pomoc při praktickém využívání zákoníku práce

dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář zaměřující se na problematické části zákoníku práce a dalších souvisejících právních předpisů. Seminář o rozsahu 6hod. se zaměřuje na problematická ustanovení právní normy ve vazbě na firemní praxi a soudní rozhodovaní pracovně-právních sporů – včetně platné judikatury. Výklad ihned vždy doplněný praktickým situacemi, které vznikají v personálně-právní praxi.

 • 13.10.2016
 • Martina Košlíková

Pražský hrad - nový východ z Jižních zahrad

Počínaje dnešním dnem 21. srpna 2016 je opět otevřena branka mezi Jižními zahradami a Hradčanským náměstím. Provoz je jednosměrný - pouze východ z Jižních zahrad. Jižní zahrady se však otevřením této branky stávají opět plně průchozími od Opyše až po Hradčanské náměstí.

 • 21.8.2016
 • Michal Veber

Pražský hrad - aktuální informace

Aktuální informace pro průvodce a cestovní kanceláře o průběhu prohlídky na Pražském hradě  V současné době je možné do Pražského hradu vstoupit (vyjít z PH) čtyřmi vchody/východy. z Hradčanského náměstí vstup do Pražského hradu přes IV. nádvoří výstup z Pražského hradu bránou Gigantů V době střídání stráží ve 12 hodin - vstup i výstup přes IV. nádvoří Pražského hradu od Lvího dvora přes Prašný most po Starých zámeckých schodech - doporučujeme zejména pro skupiny studentů a mladší klienty. Odměnou za výstup po schodech je minimální nebo žádná fronta na vstupu do PH od letohrádku královny Anny - při vstupu u Belvedéru je možné možné projít Královskou zahradou (u vstupní kontroly jsou minimální nebo žádné fronty)

 • 18.8.2016
 • Michal Veber

NPÚ ruší zákaz fotografování na českých hradech a zámcích, které jsou v jejich správě.

Přečtěte si pravidla! Pozor ale na pořizování fotografií z Pražského hradu nebo na Karlově mostu!  

 • 19.4.2016
 • Martina Košlíková

Weco-Travel (CZ) s.r.o. - inzerát na pracovní pozici: Cestovní konzultant incentivního oddělení

Společnost Weco-Travel (CZ) s.r.o. přijdme do svých řad pracovníka na pozici: Cestovní konzultant incentivního oddělení - –  příprava a realizace incentivních akcí, konferencí a individuálních dovolených po celém světě. Komunikace s klienty i dodavateli.

 • 2.3.2016
 • Martina Košlíková

POZOR! Přihláška do I. ročníku soutěžní přehlídky tištěných turisticko propagačních materiálů o „Turistickou informaci roku 2016“ a „Zpravodaj roku 2016“

Zlatý pruh Polabí, o.p.s., A.T.I.C. ČR spolu s VLL, a.s., ČCCR, SMO, ACK ČR, ATUR CZ a partnery vypisuje I. ročník soutěže „O turistickou informaci roku 2016“ a „Zpravodaj roku 2016“. Jde o soutěžní přehlídku turistiko-propagačních materiálů (tiskovin) v českém jazyce, která bude probíhat v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY dne 21. 4.- 24. 4. 2016 v Lysé nad Labem ve vybraných kategoriích.

 • 1.3.2016
 • Martina Košlíková
Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: