Seminář První pomoci

Tisk Email

Víte jak postupovat při kolapsu člověka? Dokážete si poradit, když někdo dostane epileptický záchvat?

A řadu dalších důležitých situací Vám vysvětlí zkušený pracovník záchranné služby poutavou a zábavnou formou. Lékaři, kteří denně zachraňují životy, si velmi dobře uvědomují, že i laická první pomoc může člověku pomoci v přežití a rozhoduje o jeho osudu a kvalitě dalšího života.

Postupy první pomoci se řídí heslem: "Vše co potřebujete, jsou dvě ruce." K tomu se však musí přidat i ochota pomoci a určitá znalost základních principů první pomoci.

Na seminář se můžete přihlásit na této stránce pomocí tlačítka - PŘIHLÁSIT nebo nám pošlete e-mail nebo osobně v naší kanceláři od pondělí do pátku od 9,00 do 17,00 hodin.
V případě, že posíláte přihlášku emailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte. Je totiž možné, že přihlášku pohltil antispamový program. Děkujeme za pochopení.

Seminář se koná dne 11. října 2012 od 13.00 do 15.00 hodin v naší učebně TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2.

Cena: 300 Kč

Více informací zde.

 TYRKYS, škola cestovního ruchu, s.r.o.

Na Moráni 5, 128 00 Praha 2

Kontakt: 224 916 485, kurzy@tyrkys.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: