Pražské barokní paláce

Tisk Email

Během období baroka byly jedny z nejdůležitějších staveb hlavně paláce. Poznejte nejdůležitější a nejvýznamnější paláce v Praze, jejich historii a význam.

Přednáška se koná ve dnech 22. a 24. září 2014 (PO a ST) od 17:30 do 20:30 hodin.

Baroko je velmi krásným a výrazným stavebním slohem, který dodal majestátní vzhled mnoha budovám v Praze. Zajímavé jsou zejména barokní paláce,  které jsou rozmístěny různě v celém historickém centru našeho hlavního města - na Starém Městě, Malé Straně, Novém Městě i na Hradčanech.

Jak ale tyto paláce souvisí s historickým  kulturním vývojem Prahy? Které historické události jsou spojeny se kterým barokním palácem? Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte na naší přednášce.

Přednáška bude pojednávat o pražských barokních palácích jako o jednom z klíčových sociálních a kulturních fenoménů tehdejších měst.
 
Přednáška je určena průvodcům, průvodcům Prahou, pracovníkům cestovních kanceláří, studentům, pedagogům a zájemcům o historii.

Přednášející: PhDr. Rudolf Pošva, CSc.

Cena: 600 Kč, cena obsahuje desky, papíry na psaní a CD s materiály k přednášce. 

Více informací ZDE.

TYRKYS, škola cestovního ruchu, s.r.o.

Na Moráni 5, 128 00 Praha 2

Kontakt: 224 916 485, kurzy@tyrkys.cz 

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: