PB - Vyšší odborná a Střední škola managementu, s.r.o.

Tisk Email

PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení  MŠMT ČR. Žáci a studenti mají veškeré výhody jako studující na státních školách.

Škola vznikla v roce 1992 a jejími hlavními partnery jsou Komerční banka, a. s., ČSOB, a. s., VŠLG, o.p.s., Ringier Axel Springer CZ, HC Sparta Praha, a. s., a řada dalších renomovaných firem.

Odbornou praxi žáci a studenti vykonávají ve smluvně zajištěných firmách, např. Komerční banka, a. s., ČSOB, a. s., Ringier Axel Springer CZ, MUZEUM GASTRONOMIE, s. r. o., FEDS, s. r. o. Pojišťovna, a. s., Městská část Praha 8 – Obvodní Úřad Praha 8, UniCredit bank Czech Republic, a. s.

Na naší Vyšší odborné a Střední škole managementu, s.r.o., nabízíme ve školním roce 2014/2015, středoškolské i vyšší odborné vzdělávání.

Střední škola:

Obchodní akademie

Vyšší odborná škola:

Cestovní ruch

Finanční poradenství

Aplikace výpočetní techniky

Personální řízení

Žurnalistika a nová média

Naše škola byla jako jedna z mála vyšších odborných škol vybrána do evropského programu Erasmus Charter. Nyní můžeme vysílat naše studenty na tříměsíční stáže do zahraničí s finanční podporou z fondu EU.

Bližší informace najdete na našich webových stránkách nebo Vás srdečně zveme k návštěvě školy.Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: