Otravy u dětí, prevence a první pomoc

Tisk Email

Víte, že více než polovina otrávených osob jsou děti a velká většina se jich otráví doma?  Víte, že nejčastěji se děti otráví léky, chemickými látkami a rostlinami?

Největší riziko otravy je u těch nejmenších. Batolata jsou velmi živá a zvídavá. Mají tendenci poznávat ochutnáním. Stejně tak menší děti mohou vypít jakýkoliv neznámý obsah, nebo sníst něco zdraví škodlivého.  Základem je vždy prevence. Ale i při největší opatrnosti se může přihodit neštěstí.

V našem semináři, který vede profesionální školitel srozumitelnou a poutavou formou se naučíte, co udělat, když dítě sní nebo vypije něco, co není jedlé:

  • léky
  • jedovaté rostliny a jejich plody
  • čočkové baterie, korálky
  • přípravky v domácnosti
  • alkohol a další látky

Seminář se koná dne 4. června 2013 od 9:00 do 11:00 hodin na adrese: Tyrkys,
Na Moráni 5, 128 00 Praha 2.

Přednáška je vhodná pro rodiče, pedagogy MŠ, učitele, au-pair, chůvy, prarodiče, starší sourozence - pro všechny, kdo jsou v kontaktu s dětmi.

Na závěr semináře obdržíte osvědčení o absolvování. Počet míst v semináři je omezen.

Cena: 400 Kč - obsahuje papíry na psaní, desky, osvědčení o absolvování
a základní studijní materiál. AKCE: pokud se přihlásí 2 nebo více účastníků je cena 300 Kč za osobu. Cena 300 Kč za osobu platí také pro absolventy semináře první pomoci a první pomoci u dětí TYRKYS.  Slevu si vyžádejte e-mailem na kurzy@tyrkys.cz

Více informací ZDE.

TYRKYS, škola cestovního ruchu, s.r.o.

Na Moráni 5, 128 00 Praha 2

Kontakt: 224 916 485, kurzy@tyrkys.cz

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: