Franz Kafka a Praha - Vycházka Prahou

Tisk Email

Osudy Franze Kafky jsou s Prahou nerozlučně spojeny. Nejen, že se zde tento slavný spisovatel narodil, ale také pracoval - jako úředník v pojišťovně. V Praze vznikají jeho slavná díla. Po smrti na tuberkulózu byl spisovatel pohřben na Novém Židovském hřbitově v Praze.

Vycházka se koná dne 30. března 2014 (neděle) od 14:00 do 17:00 hodin.

Kde přesně však spisovatel žil a tvořil? Která místa měl rád a kterým se naopak vyhýbal? Jaký byl jeho vztah k Praze? Poznejte osudy slavného spisovatele:

Zopakujte si místa, kde pražský spisovatel bydlel, studoval a pracoval, kavárny, které navštěvoval se svými přáteli. Zjistěte mínění spisovatelova nejlepšího přítele Maxe Broda, vydavatele zachráněného Kafkova díla a Kafkovy nejznámější milenky Mileny Jesenské.

Dozvíte se nové informace o Kafkově rodině, díle, jeho četných zájmech i pracovních povinnostech v daných historických souvislostech.

Lektor: PhDr. Lenka Mandová

Cena vycházky: 200 Kč

Více informací zde.

TYRKYS, škola cestovního ruchu, s.r.o.

Na Moráni 5, 128 00 Praha 2

Kontakt: 224 916 485, kurzy@tyrkys.cz

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: