Řecko a EURO

Tisk Email

V některých médiích se objevily informace o akceptování Eura v Řecku. Jedná se o značné zkreslení situace, která v Řecku a na řeckých ostrovech panuje. Výběr dovolené u našich turistů dokáže ovlivnit i ta sebemenší dezinformace. Případ,který média zveřejnila, se odehrál u svérázného, potetovaného anglického majitele jedné malé restaurace, který se rozhodl změnit svět.

Důrazně můžu říci, že v Řecku a na řeckých ostrovech fungují bez problému všechny bankomaty, euro jako hlavní měna je samozřejmě akceptováno ve všech hotelích, restauracích a obchodech.

Pohostinnost a krása Řecka si zaslouží lepší reklamu.Je to země,která patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím  a  jsem přesvědčen o tom,že i letos budou návštěvníci této země spokojeni ,tak jak to bylo v minulých letech.

A snad navíc bych dodal, že máme od řeckých partnerů informace, že se hoteliéři  budou ještě více snažit v hýčkání turistů. Pokud cestujete s cestovní kanceláří a máte-li ve smlouvě zajištěnou dopravu,ubytování a stravu, tak cestujete bezpečně a upřimně říkám, že jsem se podivil nad vyjádřením analytika Jaromíra Beránka, které je v této souvislosti přinejmenším zavádějící.

Viliam Sivek
předseda ACK ČR

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: