Za klenoty v srdci Prahy - prezentace společnosti Euro Gold Centre

Tisk Email

Za klenoty v srdci Prahy

Sekce památek a významných turistických cílů představila managerům cestovních kanceláří a dalším hostům nového přidruženého člena ACK ČR – Euro Gold Centre Prague na recepci, kterou k této příležitosti pro členy i další významné hosty uspořádal. Představení právě na začátku turistické sezóny bylo inspirativní. Pár kroků od Staroměstského náměstí na prestižní Pařížské třídě, v elegantní secesní budově, která sama vytváří zajímavý rámec pro prohlídku, se v prvním patře skrývá muzeum polodrahokamů a v následujícím podlaží reprezentativní prodejna drahých kamenů, křišťálu, ozdob a šperků.

Firma nemá street level – tedy ani výlohu, a tak by mohla mezi značkovými prodejnami v okolí snadno zapadnout. Přitom za pozornost incomingových cestovních kanceláří a průvodců jejich skupin rozhodně stojí, a to jak osobním přístupem k návštěvníkům a klientům, tak i šíří nabídky, z které si může vybrat jak náročný zákazník, tak i běžný turista, což je na Pařížské třídě unikum. Nákup samozřejmě není povinnost – a vstup do muzea je zdarma.

Muzeum se sbírkou polodrahokamů vč. ukázek jejich zpracování do moderních uměleckých i spotřebních předmětů se odvolává i na dobu Karla IV. replikami obrazů a zmenšenou replikou části karlštejnské kaple, což může využít průvodce skupiny, která nemá Karlštejn na programu.

 Účastníky prezentace ACK ČR, uspořádané 3. dubna, přivítala předsedkyně sekce památek ACK ČR PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová v druhém patře v prostorách prodejny, kde pro ten účel byly granátové šperky v prosklených vitrínách trochu překryty nabídkou skvělého občerstvení. Představila majitele pana Kocaka, který hosty vzhledem k jazykové bariéře oslovil jen krátce, za to jim nabídl osobní rozhovory a samozřejmě prohlídku všech prostor s česky mluvícími průvodci i neformální posezení na terase se zajímavým výhledem. 

Stejně osobní a individuální přístup s typickou tureckou pohostinností mohou očekávat i klienti cestovních kanceláří. Euro Gold Centre na požádání zajistí pro klienta i odvoz na své náklady a při jednání klientům nabídne spolu s detailním výkladem i drobné občerstvení. O serióznosti firmy svědčí nejen to, že ke šperkům samozřejmě dávají i certifikáty, ale i přítomnost zástupců tureckého velvyslanectví na této prezentaci.

Účastníci prezentace ocenili šíři nabídky, v níž si může vybrat opravdu každý: ceny se pohybují v širokém rozpětí od stovek do 250.000 Kč. Euro Gold Centre se zaměřuje především na granátové šperky v tradfičním i novém uměleckém zpracování, ale kromě toho nabízí celou škálu produktů od prestižní bižuterie přes křišťál, polodrahokamy a předměty z nich, zlato, stříbro, až po briliantové šperky. Klienti obdrží z vyhlášených cen ještě 10% slevu a cestovní kancelář provizi. Spojení s muzeem a zmíněné doplňkové služby činí z Euro Gold Centre objekt, který rozhodně stojí za pozornost cestovních kancelář a agentur. Takový poznatek je pro praxi velmi užitečný, takže se znovu potvrdilo, proč Asociace cestovních kanceláří vytvořila sekci památek a turistických cílů – a proč tato sekce neustále rozšiřuje své aktivity i členské řady.


 PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová, členka představenstva Asociace cestovních kanceláří České republiky
TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu,s.r.o

www.tyrkys.cz , tel 602 204 123
jolana.myslivcova@ackcr.cz

 

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: