Pražská Loreta zve do svých prostor

Tisk Email

altPražská Loreta je pozoruhodnou barokní památkou a poutním místem s bohatou historií. Ti, kteří sestoupí až na Loretánské náměstí a projdou branou Lorety, budou příjemně překvapeni dispozicí poutního místa a věříme, že ocení zajímavosti, které jsou zde k vidění.

- 25. září - bude pro veřejnost otevřena nová část stálé expozice v severním rameni loretánského ambitu. Expozice představí umělecká díla spojená s historií Lorety a kapucínského řádu. Opět - tentokrát trvale - bude zpřístupněn 3D model krypty s bohatou freskovou výmalbou, která byla v r. 2011 objevena pod loretánským kostelem Narození Páně.

- do 30. září - poslední týden, kdy je možno navštívit letošní hlavní sezónní výstavu "Jan Zrzavý - Benátské maličkosti" - nepromeškejte výjimečnou možnost prohlédnout si sbírku pozdních děl, která Mistr namaloval pro klášter kapucínů v Benátkách.

Zdroj: Loreta Praha

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: