Pozvánka - zámek Napajedla

Tisk Email

Zámek Napajedla je jedinečným zařízením v České Republice. Je to historická památka, ve které se snoubí historie se současností. Celoročně zámek nabízí prohlídky zámku, spojené s posezením v zámecké kavárně, společně s ochutnávkou vín či domácích delikates. K dispozici je také vinná galerie, kde se pravidelně konají degustace vín apod. 

Zároveň je však zámek také místem odpočinku, relaxace a zábavy. Je zde rovněž hotel se stylovými zámeckými pokoji. Dále naše zámecká restaurace, která nabízí klientům menu z lokálních surovin ve stylu „slow food“, používáme také bio suroviny. Pohoštění klientům připravujeme nejenom v naší zámecké restauraci, ale také ve vybraných historických sálech zámku, které jsou jedinečným místem pro významná obchodní setkání, důležitá podepisování smluv, dojednávání kontraktů apod. V zámku sídlí MOKUL – Moravský kulinářský institut, který organizuje kurzy vaření.

V zámeckém parku je možné hrát golf, tenis, v blízkosti zámku je cyklostezka a Baťův kanál. V blízkém okolí zámku je možné poznávat různá místa jako např. Buchlov, Archeoskanzen Modrá, Velehrad apod.

PROHLÍDKY ZÁMKU

Vyrazte na výlet do napajedelského barokního sídla. Zámek Napajedla nebyl nikdy otevřen pro veřejnost. Postupně se rekonstruuje a zpřístupňuje návštěvníkům. Koná se zde celá řada akcí jako např. Vánoce na zámku, Slavnosti Svatého Václava apod. Dále se zde můžete ubytovat v zámeckých pokojích, a nebo si zahrát golf. V průběhu prohlídky nahlédnete do nádherných historických sálů zámku.  Prohlídka zámku s průvodcem trvá cca 50 minut. Nabízíme také např. Prohlídku a vinnou degustaci, prohlídku a posezení u zámeckého štrúdlu, prohlídku a ochutnávku místních specialit, prohlídku a zámeckou zabíjačku a mnohé další.

Zdroj: zámek Napajedla

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: