Perličkové kabelky prodlouženy

Tisk Email

Pro mimořádný zájem veřejnosti prodlužuje Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou výstavu perličkových kabelek. Návštěvníci ji budou moci navštívit až do 2. března.

altNa výstavu byla z rozsáhlé muzejní sbírky vybrána téměř tisícovka exponátů. Zastoupeny jsou i mimořádné kousky z celého světa, například taštička etiopských domorodců či brazilská kabelka zdobená vonným kořením. Hlavní dominantu výstavy tvoří jedinečný soubor šesti set kabelek a doplňků, jejichž design je spojen se jménem výtvarnice Jarmily Hlavové.

„Po prezentaci výstavy v televizních pořadech Sama doma a Toulavá kamera se v muzeu doslova dveře netrhnou. Proto jsme se ji rozhodli o 14 dní prodloužit“, řekla kurátorka výstavy Kateřina Hrušková. Návštěvníci tak mají šanci unikátní kolekci vidět až do 2. března, čeká na ně také rozšířený sortiment těchto doplňků v muzejní prodejně.

KONTAKT

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, U Muzea 398/4, 466 01 Jablonec nad Nisou,

Mgr. Kateřina Hrušková, kurátorka výstavy, tel: 483 310 947, e-mail: katerina.hruskova@msb-jablonec.cz

 

 

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: