Památník Lidice se prezentoval na veletrhu cestovního ruchu Holiday World

Tisk Email
alt

Zástupci Památníku Lidice, kteří na veletrhu Holiday World 2013 vystavovali "Pod křídly Asociace cestovních kanceláří ČR", prezentovali Památník Lidice, NKP Ležáky a KP Lety. K dispozici měli samostatný reprezentační a informační stánek.

Po dobu konání veletrhu podávali zástupci památníků podrobné informace o činnosti a nových projektech příspěvkové organizace. Zejména se snažili upozornit na méně známé aktivity Památníku Lidice jako jsou mezinárodní vědomostní soutěž Lidice pro 21. století, projekt Oběti a hrdinové nebo vzdělávací programy pro děti, školní skupiny i pedagogy.

Poměrně velký prostor věnovali zástupci Památníku Lidice také propagaci ojedinělé výstavy Krajina paměti, která právě nyní probíhá v Lidické galerii. Dále představovali širší veřejnosti např. Lidickou simultánku nebo fotografickou soutěž vyhlašovanou NKP Ležáky.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: