Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou - bižuterní kurz

Tisk Email

Náhrdelník s květinou ze skleněných perlí a perliček se Vám nikdy neokouká a hlavně Vám květ nikdy nezvadne! Přijďte si ho vlastnoručně zhotovit na bižuterní kurz, který pořádá Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou v sobotu 29. června.

Pod vedením odborné lektorky Věry Černé si účastníci ateliéru zhotoví náhrdelník, spirálu rope, která bude pošitá květy šitými peyotovým a herringbone stehem. Kurz je vhodný pro dospělé, začátečníky i pokročilé. „ Bižuterní kurzy probíhají již od března a setkaly se s velkým zájmem. Teď nás čeká už poslední lekce a chce se říci - to nejlepší nakonec“, láká kurátorka Šárka Sirůčková.

Kurz se uskuteční v ateliéru muzea v sobotu 29. června od 10 do 13 hodin. Pro účast je nutná rezervace a platba předem do 21. června. Každý účastník zaplatí 200,- Kč za materiál a lektorské vedení.

Podrobnosti najdete na stránkách muzea www.msb-jablonec.cz.

KONTAKT

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, U Muzea 398/4, 466 01 Jablonec nad Nisou

Šárka Sirůčková, kurátorka muzea

tel.: 483 310 947

e-mail: sarka.siruckova@msb-jablonec.cz

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: