KVĚTEN 2013 v Českém muzeu stříbra v Kutné Hoře

Tisk Email

Přijměte srdečné pozvání na květnové akce do Českého muzea stříbra. Zveme Vás na první Kutnohorskou muzejní noc v letošním roce, která se odehraje v pátek 17. května. Naše muzeum tuto akci připravuje již devátý rok, v letošním roce nabídne bohatý program na Hrádku, ale poprvé se k nám připojí i další památkové objekty – GASK, SPOLKOVÝ DŮM a GALERIE FELIXE JENEWEINA.

Po celý měsíc si můžete prohlédnout stálé expozice na Hrádku, v Kamenném a Tylově památníku spolu se sezónními výstavami. Nadále nabízíme komentované prohlídky pro školy a to na Hrádku s tématem „Středověká Kutná Hora“ a v Kamenném domě - „Lapidárium: Umění kameníků středověké Kutné Hory“. Školy mohou využít interaktivní program k výstavě „Móda 19. století“ –„Šaty dělají člověka“ v Tylově domě a na Kamenném domě program „Putování za zlatým mokem“, který doprovází výstavu „Pivovary na Kutnohorsku“.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: