Kutná Hora se prezentovala na veletrhu Holiday World

Tisk Email

Ve dnech 7. – 9. února 2013 se České muzeum stříbra, p.o. tradičně účastnilo středoevropského veletrhu Holiday World v Praze. S nabídkou muzejních služeb i akcí se mohli návštěvníci veletrhu seznámit u hlavního stánku Asociace cestovních kanceláří České republiky.

altSpolu s muzeem vystavovaly pod křídly Asociace i další kutnohorské subjekty : Průvodcovská služba Kutná Hora, s.r.o, Informační centrum Kutná Hora, chrámy Kutné Hory a GASK. Tak se vytvořila kompletní nabídka   s turistickou nabídkou Kutné Hory pro rok 2013.

Obvykle se účastníci veletrhu dotazovali na informace týkající se turistické sezóny 2013 v Českém muzeu stříbra a  časté dotazy směřovaly i k termínu XXII.ročníku historické slavnosti Královského stříbření Kutné Hory, které je muzeum hlavním spolupořadatelem.

XXII. Královské stříbření Kutné Hory se koná v prostorách parků pod Vlašským dvorem  22.-23. června 2013.  Každoroční gotická slavnost, připomínající slavné tradice královského horního města Kutná Hora.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: