GASK - vzácná Kutnohorská iluminace

Tisk Email

Zveme Vás na vernisáž výstav tří mladých umělců. Vernisáž proběhne v sobotu 22. června od 15,00. Následují přednášky vystavujících umělkyň prezentujících svá díla na výstavě „ŠPIČKY: Sklo jako koncept“. Přednášky začínají v 16,00. Celý sobotní program zakončíme party v barvách duhy u příležitosti zahájení již 8. ročníku festivalu TINA B. Party začíná v 17,00.

V sobotu i v neděli probíhá v Kutné Hoře bohatý program Královského stříbření a v GASKu bude po oba dva dny vystavena vzácná Kutnohorská iluminace. Jedná se o vzácnou památku středověké knižní malby, která detailním a takřka reportážním způsobem zobrazuje dobývání, prodej a zpracování stříbrné rudy v Kutné Hoře na konci 15. století.

Věříme, že Vás pestrá nabídka zaujala a o víkendu se těšíme na viděnou v Kutné Hoře.

Více informací naleznete na našem webu www.gask.cz

Také si Vás dovolujeme upozornit na zvláštní souvislosti mezi výstavou Ivana Sobotky v Gask Kutná Hora, papežem Františkem a darem České republiky k jeho inauguraci. Více čtěte na www.pritomnost.cz.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: