Galerie Středočeského kraje GASK - Benefiční aukce uměleckých děl

Tisk Email

Benefiční aukce v GASK zakončí první ročník projektu Umění spojení, s podtitulem 013 Senior, dražbou uměleckých děl, která vznikala společnou prací mladých českých umělců a kutnohorských seniorů.

Dražená díla si můžete prohlédnout před začátkem samotné aukce od 14 hodin. Výtěžek benefiční aukce věnují umělci a senioři Středisku rané péče Kutná Hora. Podpoří tak nákup automobilu, který umožní poskytovat služby rodinám dětí se specifickými potřebami přímo v soukromí jejich domovů.

A právě to je smysl celého projektu Umění spojení.  Spojit síly k pomoci druhým, tentokrát dětem, jejichž život byl hned na počátku zkomplikován těžkou nemocí nebo vrozenou vadou. V příštím roce, v rámci druhého ročníku tohoto projektu, se karta obrátí a děti budou společně s umělci pomáhat seniorům.

Srdečně zveme všechny, pro které nejsou Vánoce pouze časem nákupů a úklidu, ke společnému zastavení a pomoci druhým. V rámci benefice bude pro všechny, kteří zavítají do Jezuitské koleje, připraveno malé pohoštění a benefiční punč a „svařák“ za dobrovolný poplatek. Přijďte mezi nás, obslouží Vás zaměstnanci GASK, přičemž výtěžek z občerstvení bude rovněž věnován Středisku rané péče.

Více o projektu Umění spojení, spolupracujících umělcích a vytvořených dílech nalezete na našem webu  ZDE. Pozvánku na benefiční aukci naleznete ZDE.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: