České muzeum stříbra v Kutné Hoře zve do svých expozic

Tisk Email

České muzeum stříbra, p.o. v Kutné Hoře  Vás opět po zimní přestávce srdečně zve do stálých expozic na Hrádek, Kamenný  a Tylův dům, které se otevřou 1. dubna.

S novou turistickou sezónou nabídne muzeum i novou část expozice v Kamenném domě, která ponese název: „Spolkový život a osobnosti Kutné Hory v 19. století“. Jak již název napovídá, bude zaměřena právě na místní spolky a osobnosti, které udávaly kulturní a společenský rytmus města.

Tradičně muzeum připravilo pro návštěvníky výstavy a akce s tématem roku - tentokrát s názvem  „Návraty do Kutné Hory 19. století“. Těšit se tak můžete na výstavy - "Kutná Hora v obrazech  ve výstavním sále Hrádku,  "Móda 19. století"  v Tylově domě a celoroční výstavu "Pivovary na Kutnohorsku" v Kamenném domě. Výstavy provází i řada doprovodných programů. Podrobné informace naleznete v příloze.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv pracovníků Českého muzea stříbra.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: