Botanická zahrada hl.m. Prahy – program duben 2014

Tisk Email

Přinášíme Vám program Botanické zahrady hl.m. Prahy na měsíc duben. Bližší informace naleznete níže.

altFOTOFATA 2014

5. 4.
Jaro na plné pecky: drobné cibuloviny, narcisy, tulipány, japonská zahrada - v případě hezkého počasí venkovní fotografie

Ve spolupráci s fotografem Topim Pigulou proběhne v roce 2014 již třetí ročník fotografických kurzů FOTOFATA 2014.  Šest měsíců – šest kurzů – šest témat pro fotografické nadšence a milovníky rostlin. Zájemci se mohou hlásit na e-mailové adrese fotofata@topi-photo.cz. Bližší informace na www.botanicka.cz.

MOTÝLI

8. 4. – 11. 5. 2014

I letos se pravidelní návštěvníci dočkají oblíbené výstavy tropických motýlů ve skleníku Fata Morgana; duben 9 - 18 h, květen 9-19 h (pondělí je zavírací den). Na vlastní oči lze sledovat líhnutí motýlů z kukel, které k nám v pravidelných zásilkách přicházejí po celou dobu trvání akce z motýlí farmy v anglickém Stratfordu nad Avonou.

KURÁTORSKÁ PROVÁZENÍ

10.4. Tomáš Vencálek - kvetoucí dřeviny – po skupinách např. Prunus, zlatice, šeříky, pozdně kvetoucí Lonicera, azalky a pěnišníky, atd.)

24.4. Jarmila Skružná - hajní rostliny – Areál Sever

ROSTLINY, KTERÉ ZMĚNILY SVĚT – HMATOVÁ VÝSTAVA
11. – 27. 4.

Již osmnáctý ročník výstavy, na které využijete všechny smysly, můžete navštívit denně ve výstavním sále od 9 do 18 hodin. Vystavených exponátů je dovoleno se nejen dotýkat, ale některé budete moci i ochutnat nebo si k nim přivonět. Stejně jako předchozí výstavy doprovodí i letošní ročník zvukový průvodce a popisky v Braillově písmu.

Po celou dobu konání výstavy je k dispozici průvodcovská služba. Pro větší skupiny je nutná rezervace: Eva Novozámská, mobil: +420 603 489 029, e-mail: pruvodci@botanicka.cz.

GENERÁLKA NA ČARODĚJNICE
25. 4.
Akce určená hlavně dětem, které milují být dlouho vzhůru a rády si opečou na ohni špekáček. Klobouky, pavučiny, bradavice a pavučiny vítány! Sraz v 16 hodin.

Změna programu vyhrazena.
Bližší informace najdete na www.botanicka.cz

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: