Muzeum skla a bižuterie Jablonec nad Nisou - poděkování

Tisk Email

Chtěli bychom velice poděkovat Asociaci cestovních kanceláří ČR za možnost prezentovat se, za finančně velmi přijatelných podmínek, na veletrhu cestovního ruchu GO/Regiontour v Brně 2014.

altUvítali jsme možnost rozšířit povědomí o našem krásném muzeu, které jistě stojí za návštěvu, za hranicemi našeho regionu. Také jsme představili návštěvníkům naše výstavní projekty, včetně Mezinárodního trienále JABLONEC 2014, a další aktivity, které naše muzeum vyvíjí. Obrovský úspěch zaznamenala naše tvůrčí dílna (podmalba na skle), kterou jsme díky vstřícnosti ACK ČR mohli uskutečnit. S nadšením tvořili malí i velcí a náš stánek byl neustále středem zájmu.

Veletrhu jsme se účastnili poprvé a byli jsme mile překvapeni zájmem veřejnosti, který o veletrh projevili. Pro naši propagaci byla mimořádně zajímavá zejména sobota 18. ledna, kdy jej navštívily rodiny s dětmi.

Doufáme, že prezentace našeho muzea a částečně i Libereckého kraje přispěje ke zvýšení povědomí o existenci našeho muzea a atraktivitě celého regionu, což se následně snad projeví i v jejich zvýšené návštěvnosti.

Ing. Milada Valečková
ředitelka muzea

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: