Mimořádné situace - Turecko, Francie

Tisk Email

Místopředseda pro vnější vztahy Jan Papež poskytuje dlouhodobě rozhovory a informace ohledně situace ve světě a k podpoře cestovních kanceláří. S ohledem na bezpečnostní situaci ve světě po útoku v Nice a po převratu v Turecku lze shlédnout jeho nepřetržitou aktivitu jako významného experta na cestovní ruch. Nabízíme vám některé z nich. Za jeho prací stojí i neustálá komunikace s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.

Jan Papež vystoupil nesčetněkrát v přímých přenosech pro Českou Televizi, ale také pro TV Prima, Nova a Barrandov. Opakovaně natáčel vstupy pro Radiožurnál, Hitrádio a Impuls. Stanoviska si můžete přečíst také v Hospodářských novinách, Blesku, ČTK, Mladé frontě a Denících Bohemia, Metro či portále Novinky.cz a IDnes.

  • Turisté se začali bát Francie. Některé cestovky hlásí až třetinový propad

Nejnavštěvovanější turistická destinace světa utrpěla další těžkou ránu. Mezitím, co Francie truchlí nad oběťmi, lidé kvůli obavám ruší plánované návštěvy země. Podle Asociace cestovních kanceláří tam během léta pojede až o čtvrtinu méně Čechů. Výstupy zde 1. zde 2, zde 3.

  • ACK: Rozhodnutí o odletu do Turecka je nyní na každém turistovi. Češi zájezdy neruší.

Rozhodnutí, zda odletět na dovolenou státním převratem ohroženého Turecka, je nyní individuální na každém turistovi. Výstupy zde1 . zde 2, zde 3, zde 4, zde 5, zde 6, zde 7, zde 8., zde 9, zde 10.

Rozhovory pro Českou televizi můžete shlédnout například i zde od 23. minuty a zde, od 28. minuty.


Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: