Listopadový Klubový den pro členy ACK: Jak si uspořit práci

Tisk Email

Listopadový Klubový den ACK ČR: Jak si uspořit práci

Listopadový Klubový den ACK zavezl členy ACK kousek za Prahu do Číčovického dvora, velmi zdařile zrekonstruovaného vesnického stavení, které majitelé zasvětili pořádání akcí s folklórním a staropražským programem. Na Klubovém dnu zazářil skvělý hudební a taneční soubor Studánka Praha s lidovými tanci a cimbálovou muzikou; pro druhý nabízený typ zábavy – staropražský kabaret v podání Frajérů z Galerky bohužel nebyl v rámci jednoho odpoledne čas. Ten bylo totiž nutno jako obvykle věnovat také pracovním tématům – v tomto případě tomu, jak si práci v cestovní kanceláři či agentuře ušetřit, lépe řečeno: svěřit ji technice.

Ing. Tomáš Novosad ze společnosti Magic Ware prezentoval možnosti a výhody softwarového systému is>tour, který cestovní kanceláři nebo agentuře nabízí komplexní řešení pro automatizaci v celé šíři její činnosti. Umožňuje inventarizaci nakoupených kapacit, kalkulace ceny, plně automatické on-line rezervace až po on-line odbavení, podporuje on-line obsloužení jak koncových klientů, tak provizních prodejců. Systém is>tour obsluhuje široké spektrum produktů od pobytových přes poznávací zájezdy, v incomingu, domácím cestovním ruchu, ubytování s libovolným datem nástupu až po individuální tvorbu zájezdů a itinerářů. Prostě univerzální a všeobsahující systém, který se přizpůsobí pouhou konfigurací konkrétním individuálním potřebám – a jehož popis zní složitě, ale umožňuje jednoduchou práci. Data zadáváte pouze jednou, pak už si je vyhledá sám, e-komerce je plně automatizovaná – a systém je sestaven z modulů, takže může být docela dobře efektivní i pro toho, kdo nemá tak široký záběr. Systém dovede provádět všechny kalkulace dle zadaných parametrů. Cestovnímu ruchu vychází vstříc i široká jazyková výbava – je až 12 jazykových verzí, což je odhadem víc, než činí běžné vybavení pracovníků cestovních kanceláří. O takových maličkostech jako je generování tiskových sestav typu smluv, voucherů, vstupenek, tabulek atp. ani nemluvě. A dostanete se k němu kdekoliv přes internet, takže i na cestách. Samozřejmě, že takový pomocník, který zastane práci více osob, také něco stojí – členům ACK ČR byl přislíben do 31.3.2011 bonus z ceny licence. A ti členové, kteří již systém používají, jim zase mohou sdělit své zkušenosti tak, aby měli informace z obou stran. Společná střecha se prostě vyplatí.

 K selskému stavení (i ke Klubovému dnu ACK) patří neodmyslitelně i posezení při domácích specialitách. V Číčovickém dvoře si majitelé potrpí na kvalitní prověřené místní dodavatele – a i když jejich jména nijak nezmiňovali, chutnalo natolik, že dotazy na jejich adresy padly, samozřejmě pokud jde o výtečnou višňovku nebo víno. Halušky, gulášek, kremrole atd. si domů tak dobře objednávat nejde. A přijít si na ně do Číčovic můžete jenom s objednanou skupinou. 

Zajímavou součástí Klubového dne a zážitkem byla i sama doprava do Číčovic a zpět. Firma Iweco Irisbus v praxi předvedla svou letošní novinku - prezentační autobus MAGELYS HDH 13,8 m, který opravdu nelze přehlédnout. Nad běžnými typy autobusů vyčnívá nejen svými rozměry, ale i kvalitou – ostřílení cestovkáři, kteří vyzkoušeli v praxi kdejaké vozidlo, byli nadšení a snažili se zjistit, kde by se dal takový autobus najmout. Zatím bohužel marně – tento typ je natolik nový, že ještě svého majitele nemá. Dopravci – zbystřete, o zájmu cestovních kanceláří netřeba pochybovat!

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: