Listopadový Klubový den - Crowne Plaza Prague

Tisk Email

Klubový den se uskuteční v hotelu Crowne Plaza Prague , Koulova 15, Praha 6

Úvodem seznámí představiteléhostitelského hotelu účastníky s nabídkou a možnostmi ubytovacích,gastronomických a společenských služeb.

 Odborné téma bude tentokrát zaměřeno na zákony, které byly přijaty v průběhu letošního rokua přinášejí nové povinnosti pro cestovní kanceláře a agentury, resp. všechnypodnikatele. S tím, co všechno podle zákona 253/2008 - proti legalizaci výnosůz trestné činnosti musí sledovat a archivovat směnárny při výměně nad 1.000€ a každý obchodník při obchodech nad 15.000 € v hotovosti a při vznikuobchodního vztahu, seznámí členy Mgr. Jiří Tvrdý z finančního analytickéhoútvaru zastupující Ministerstvo financí České republiky.

Dále účastníkůmpředstaví své služby nový přidružený člen ACK ČR společnost Trenkwalder, kteránabízí obstarat zaměstnance včetně vedení veškeré s tím spojené agendy.Jako závdavek pohovoří její zástupce o tom, co konkrétně čeká zaměstnavatele odnového roku, když mu onemocní zaměstnanec. Moderovat bude člen představenstva ACK ČR JUDr. Vladimír Dolejš.

Hostitelská společnostposkončení odborného programu samozřejmě účastníky ráda blíže seznámí s hotelemCrowne Plaza  Prague a jeho obsáhlou nabídkou.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: