Radynacestu, s.r.o.

Logo Radynacestu, s.r.o.

cestovní kancelář

IČ: 28659112
adresa:Chelčického 531/3tel:608 261 719
702 00 Ostravafax:
www:http://www.radynacestu.cze-mail:zajezdy@radynacestu.cz
specializace:Zájezdy pro cestovatele. S průvodci, kteří znají Evropu i svět jako své boty. Za exotikou do Japonska, Emirátů nebo na Srí Lanku. Prodloužené víkendy v Lisabonu, Stockholmu, Londýně, Římě, Paříži, Barceloně a dalších evropských metropolích. Poznávací zájezdy do Anglie, Francie, Itálie, Skandinávie, Kanady, USA, Pobaltí i Ruska. Odlétáme z Ostravy, Brna, Prahy, Vídně, Katovic a Krakova nebo cestujeme pohodlným autobusem.
Nabízí zájezdy do:Bali, Belgie, Dánsko, Emiráty, Estonsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Japonsko, Jordánsko, Kanada, Kanárské ostrovy, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Madeira, Maledivy, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Rusko, Sardinie, Slovinsko, Španělsko, Srí Lanka, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, USA, Vatikán, Velká Británie

Specifikace činnosti:

organizování výjezdů do zahraničípoznávací zájezdy
tematické zájezdy
výlety a okružní prohlídky
zájezdy/pobyty
zájezdy pro seniory
prodej zájezdů a jednotlivých služeb prodej vlastních zájezdů
Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: