Internetová sekce – určení odborného garanta pracovní skupiny „Konsolidace formátů“

Tisk Email

 

Na základě červnového jednání Internetové sekce ACK ČR byla dne 30.7.2010 svolána schůze za účelem určení odborného garanta pracovní skupiny „Konsolidace formátů“.

Předseda Internetové sekce ACK ČR Petr Čermák prostřednictvím pana Viliama Siveka nabídl tuto funkci paní Marii Divišové, která ji přijala.

Dále bylo dohodnuto, že činnost „Expertní skupiny“ paní Divišové přejde od 1.8.2010 komplexně pod pracovní skupinu Internetové sekce „Konsolidace formátů“ a tím i pod ACK ČR. Přístup do této pracovní skupiny bude umožněn všem členům ACK ČR, kteří o ní projeví zájem.

Zároveň budou moci přicházet do této pracovní skupiny v rámci projektu „ Pod křídly asociace“ po dobu cca půl roku (do konce roku 2010) odborníci napříč celým trhem bez členství v ACK ČR. ACK ČR bude také aktivně nápomocna při získávání prostředků na cíle této pracovní skupiny.

Organizační schéma sekce naleznete v přiložené prezentaci. Zápis z této schůze je pak ZDE.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: