Informace o členské základně

Tisk Email

Členství v ACK ČR ukončil přidružený člen  LJ DEVELOPMENT s.r.o (hotel Roudná, Plzeň). Přidružený člen Štěpán Holub změnil firmu na Holubová-advokáti s.r.o., veškeré kontaktní údaje zůstávají v platnosti.

Celkový počet členů ACK ČR činí 266, z toho 190 řádných a 76 přidružených členů.  

Přihlášku k přijetí za řádného člena předložila:

* CK  Weco Travel s.r.o., Petr Přibyl, Thámova Praha 8, kterou doporučují členské organizace OK Tours a Marco Polo International,

* CA Aviana s.r.o., Martin Koten, Velké nám. 28, Hradec Králové, kterou doporučují členské organizace OK Tours a Marco Polo International

* CK Asiana spol. s r.o., Josef Trejbal, Velfíkova 8, Praha 6, kterou doporučují členské organizace OK Tours a EuroAgentur Hotels &Travel.

Všichni členové se vyzývají, pokud budou mít k přijetí těchto CK/CA připomínky, aby je do 30. 11. 2010 zaslali sekretariátu.

Zájem o řádné členství v ACK projevily a přihlášku obdržely (vesměs na veletrhu Madi): CK Czech Travel Center Praha, CK Kentaurus Praha, CK Alinea Brno, CK AGL Travel Praha, CK Neptun Tour Plzeň, Cestovní a seznamovací agentura Benzová Česká Lípa,CA AKIC Letonice, CA Praga2 Agency Praha a CA Company UniTravel Praha, o přidružené členství RM Travel Třinec.

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: