eZpravodaj je na světě

Tisk Email

Dnešním dnem se zcela mění forma komunikace mezi představenstvem a členy asociace. Hlavní novinkou je zavedení eZpravodaje. Jedná se o novou formu, kdy člen asociace obdrží pouze názvy a základní popisky projednaných bodů prostřednictvím elektronické pošty a pokud jej něco zaujme, jedním prokliknutím se přesune ze svého e-mailového programu do prohlížeče, kde se mu celý článek zobrazí.

Informace budou ve dvou variantách. Jedna bude určena pouze Vám, tedy členům a zde je při prvním prokliknutí požadováno zadání hesla. Heslo Vám bylo přiděleno při vstupu do asociace a můžete si jej kdykoliv velmi jednoduše změnit vstupem do administrace Vašeho profilu. Pokud si již heslo nepamatujete, tak vám jej sekretariát velmi rád zašle. Zadání hesla bude prohlížeč požadovat pouze při zobrazení prvního členského článku, pak si již prohlížeč vaše heslo zapamatuje a není tedy třeba jej při zobrazování dalších příspěvků zadávat.

Druhá varianta je určena všem odběratelům a tedy i nečlenům asociace. Zde budou ukázky práce asociace, aby si každý mohl udělat vlastní pohled na výhody členství v naší profesní organizaci. V této druhé části se jedná o kompilaci článků z veřejné části naší internetové prezentace. Na takové články se dostáváte prostým prokliknutím odkazu, kdy se heslo nezadává.

Novinkou je také možnost tisku jednotlivých příspěvků nebo jejich odeslání přátelům. V horním rohu je ikonka tiskárny, kdy jejím prokliknutím se Vám zobrazí čistě článek (bez menu a okolních obrázků) a ten již snadno vytisknete nebo kliknutím na ikonku obálky se Vám automaticky otevře stránka, kde zadáte e-mail kolegy a odkaz na článek odešlete jedním kliknutím.

Věříme, že vás nová forma sdělování informací zaujme a budete se spolu s námi podílet na jejím neustálém vylepšování. Pro jakékoliv dotazy ohledně nového eZpravodaje je Vám k dispozici celý sekretariát na e-mailu nebo telefonu 224 914 543.

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: