Vysoké Tatry pro lyžaře opět výhodnější

Tisk Email

Vysoké Tatry se na zimní sezónu ještě více přiblížily komfortu alpských středisek. V Tatranské Lomnici přibyla nová sjezdovka a osmisedačková lanovka. Návštěvníci mohou využít novou službu - test centrum (možnost vyzkoušet si nejnovější modely lyží na trhu, pričemž první hodina je zdarma; v průběhu dne si zájemce může lyže měnit, takže za den si může vyzkoušet různé styly – na free ride, sjezd apod. – a když se mu budou líbit a budou mu vyhovovat, může si je hned i zakoupit).

Na Štrbském Plese je lyžařům k dispozici depot lyží = úschovna, kde přes noc lyže vysuší a vydezinfikují boty; uzamykatelné skříňky jsou samozřejmost. Pokud si lyže půjčíte, je depot zdarma.

Hlavní výhodou je společný skipas platný v Tatranské Lomnici, Starém Smokovci i na Štrbském Plese. Levněji si jej již druhou sezónu užijí držitelé karty Tatry Card. Ta umožňuje slevy na tří a šestidenní lyžování  až do výšky 30%. Kromě toho  mohou návštěvníci Tater využívat slevy i v aquaparcích, restauracích, půjčovnách lyžařských potřeb nebo obchodech se sportovním zbožím. TATRY Card získá host v dobrých ubytovacích zařízeních bezplatně přímo na recepci. Zvýhodněné ceny získají ubytovaní hosté v bezmála 150 hotelech a penziónech s kapacitou 10 000 lůžek.

Seznam cestovních kanceláří organizujících zájezdy na Slovensko najdete na http://www.ackcr.cz/clenove

Zdroj: Slovenská agentura pro cestovní ruch

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: