Vídeň 2009 – hudba, design, divadlo a ještě něco navíc

Tisk Email
Od 7. května do 30. září 2009 bude probíhat ve vídeňském muzejním areálu Museumsquartier letní akce pod názvem „Sommer im MQ". Pořadatelé připravili program plný kultury, umění, divadla, jazzu, uměleckých představení a literatury. Každý si zde přijde na své - lze navštívit džezový festival Jazz fest Wien, digitální filmový festival nebo literární festival. O víkendech bude program doplněn hudbou od místních i zahraničních DJs. Pro aktivně zaměřené návštěvníky je k dispozici pétanque.Více info ZDE.

Dalš, co pro Vás z pestré nabídky vybíráme, je letní noční koncert Vídeňských filharmoniků před impozantní kulisou zámku Schönbrunn, a to 4. června 2009. Nutno dodat, že vstup je volný! Kromě Mozartovy Malé noční hudby budete mít možnost slyšet valčíky Johanna Strausse Tisíc a jedna noc a Vídeňská krev. Více info ZDE.

A do třetice jsme pro Vás vybrali akci nazvanou Design in 1070 Wien, na které Vám své nejnovější práce a díla předvede víc než 80 rakouských umělkyň a umělců, designérek a designérů. Ve třech červnových dnech 18. až 20. června 2009 budete moci zavítat na více než 200 míst, kde budou připraveny různé výstavy, instalace a performance. Jde o průřez aktuální tvorbou z oblasti módy, textilního výtvarnictví, šperkařství, nábytku a průmyslového designu. Více info ZDE.

(Zdroj: Rakouská turistická centrála + ACK ČR)

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: