Vánoce v pivovaru Radegast

Tisk Email

Navštivte během adventu nové návštěvnické centrum pivovaru Radegast. Čekají na vás adventní prohlídky a předvánoční slevy v Radegastově obchodě.  (1. – 23.12. 2010)

ADVENTNÍ PROHLÍDKY PIVOVARU

Vydejte se s kamarády či rodinou na adventní prohlídku pivovarem Radegast. Navštívíte novou Radegastovu svatyni, dozvíte se jak se vaří správně hořké pivo pro pravé chlapy, poznáte historii nošovického pivovaru a značky Radegast, navštívíte moderní výrobní prostory, blíže se seznámíte s varným procesem a jako dárek na vás čeká degustace nefiltrovaného ležáku Radegast.

Otevírací doba Návštěvnického centra:

Prohlídky pivovaru je možné navštívit každý den od pondělí do neděle od 8:00 do 16:00 hodin. Prohlídku je nutné si zarezervovat po telefonu nebo emailem minimálně 1 den předem.

PŘEDVÁNOČNÍ SLEVY V NOVÉM RADEGASTOVĚ OBCHODĚ

Využijte předvánočních slev v novém Radegastově obchodě a nakupte zajímavé vánoční dárky pro své blízké z nové kolekce Radegast. Navíc k nákupu nad 300 Kč plechovka Radegast Premium 0,5l ZDARMA!

Dárky z Radegastova obchodu si můžete objednat i přes internet v novém Radegastově e-shopu na adrese: eshop.radegast.cz

Pozvánka ZDE.

Otevírací doba Radegastova obchodu:

Pondělí – sobota 8:00 – 16:00

Neděle pouze pro objednané exkurze.

Kontakt:
Pivovar Radegast
Nošovice 739 51
Tel: +420 558 602 566
E-mail: exkurze.radegast@pilsner.sabmiller.com
www.radegast.cz

 

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: