Tip na výlet - Prázdninový dům slavné autorky Agáty Christie poprvé zpřístupněn veřejnosti

Tisk Email
Patříte mezi obdivovatele Agáty Christie? Pokud ano, máme pro vás pozvánku do domu, ve kterém slavná autorka trávila prázdniny se svou rodinou. Vila, nacházející se v městečku Devonu - 200 km jihozápadně od Londýna, bude veřejnosti poprvé otevřena v sobotu 7.3.2009. Rekonstrukce této štukované gregoriánské vily z 18. století trvala dva roky.

Návštěvník bude mít možnost vidět ložnici, ve které spisovatelka spávala, dále jídelnu a přijímací pokoj, ve kterém předčítala přátelům a rodině ze svých nejnovějších detektivek a ti se pak pokoušeli uhodnout, kdo je pachatelem.

Dokonce i barva na stěnách pokojů se snaží co nejvíce přiblížit odstínům, které kdysi vybrala sama spisovatelka. K dokreslení atmosféry přispívají vystavené dopisy, knihy a bonboniéry, vše tak, jako za života autorky. V to, že návštěvník pocítí magičnost místa, doufá i její vnuk Mathew Prichard .

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: