THAJSKO: Probíhající demonstrace a možné propuknutí násilností

Tisk Email

Ministerstvo zahraničních věcí ČR upozorňuje cestovatele, že v Bangkoku stále probíhají velké protivládní demonstrace. Část demonstrantů obsadila o víkendu křižovatku Ratchaprasong v obchodním centru města. Další velké akce zaměřené na ochromení dopravy ve městě se mohou v příštích dnech stupňovat.

Přestože tyto demonstrace nejsou namířeny proti cizincům, nelze vyloučit vznik násilností. MZV ČR proto doporučuje všem českým občanům dbát zvýšené opatrnosti a do Bangkoku pokud možno vůbec necestovat.

Turisté mohou získat aktuální informace v anglickém jazyce od TAT (Tourist Authority of Thailand) na tel. čísle 1672, v případě nepokojů kontaktovat turistickou policii na tel. čísle 1155. Aktuální informace poskytuje i konzulární pohotovost Velvyslanectví ČR v Bangkoku na tel. č. (+66) 0 899 228 692. Zdroj: MZV

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: