SRÍ LANKA - doporučení k cestám

Tisk Email

Bezpečnostní situace na Srí Lance se po květnové kapitulaci separatistických Tamilských tygrů a ukončení bojových operací na severu ostrova výrazně zlepšila. Ministerstvo zahraničních věcí ČR však přesto nadále doporučuje vyhnout se cestám na sever ostrova, pokud nejsou nezbytně nutné, neboť některé oblasti jsou ve správě srilanské armády a často jen obtížně přístupné vzhledem k nutnosti odminování.

Situace ve východní oblasti se vrací k normálu, přesto MZV ČR doporučuje aktuální situaci v případě nutné cesty do východní provincie konzultovat s místními orgány. Úroveň služeb v této oblasti je nadále na základní úrovni. Ve střední a jižní oblasti Srí Lanky je bezpečnostní situace stabilizovaná, standardnímu turismu přátelská a nebyly zaznamenány žádné incidenty namířené proti cizincům. Zdroj: MZV

Hledání členů

Důležité upozornění: ACK ČR nesmí vstupovat do smluvního vztahu mezi zákazníkem a cestovní kanceláří. Ten se řídí uzavřenou smlouvou o zájezdu. V případě, že nejste spokojeni s postupem cestovní kanceláře, je nutné se obrátit na správní orgán.

Kontakt

ACK ČR
Lípová 15
120 44 Praha 2
Tel: 224 914 543
Fax: 224 914 674
E-mail: ackcr@ackcr.cz

 

Veletrhy

Přihlaste se na:

 Naše projekty:

ACK ČR- Pod křídly asociace

Hlavní mediální partneři: